Internet şifremi nasıl değiştireceğim?

işgüzar komşum herkese söylemiş giren girenee.superonline kullanıyorum.Internet şifremi nasıl değiştireceğim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• servis sağlayıcı önemli değil..Modem içerisine gir oradaki menüye bak ( Genelde security, güvenlik, advanced, wireless, gibi bir yer olur) oradan şifreyi değiştirip kaydet. Komşun aval aval baksın...Modem markasını söylersen bakalım istersen

• airtise

• Öncekileri Göster
    • Aşağıdaki linkte cevabı var..

link

• VEya aşağıdaki videoyu seyret. 3:30 dan sonraki kısımda şifre değiştireme bölümü var...

link

Erkekler Ne Diyor 3

• Bi tarayıcıdan ( explorer, chorme veya mozilla firefox ) adres çubuğuna ( google falan yazdığın yere ) 192.168.2.1 yazıp modem arayüzüne girmelisin. Modem şifresi koymamışsan direkt girişe bas. Yada airties şifreni googledan öğren ( yani fabrika ayarlarındadır, ilk şifre herkeste aynıdır. google da yazar ) daha sonra açılan arayüzde yanda menü olacak, oradan kablosuz ağ güvenliğini tıkla. Sonra alttaki şifre yerinden şifreni değiştir.

• 192.168.2.1

• yazdım ama alakasız yerler açıldı daha çok forum sitelerine yönlendiriyor aslında bu sayıları hatırlıyorum daha önce kullanmıştım

• Modem arayüz ayarlına girmen lazım.

• airties antenli

• 192.168.2.1192.168.1.1 bunları dene modem ara yüzüne qir adminttnet vireles kablosuz ağa qir şifre orda ama şifreyi değiştirdğin zaman modemi kapat aç şifre uyqulansın

• arkdaşım süperonline da hangi TTnet şifresinden bahsediyorsun. Bir soruyu oku önce

• Öncekileri Göster
    • ettim bile...
      Verdiğin şifre ile s.tin sene modeme giriş yapamaz...

Müsade edin de 11 yıldır bulunduğumuz sektördeki işi de azıcık bilelim değil mi

• bizde bu işle uqrasıoz soruyu tam okumadım airtiesi qörünce bende arirties kullanyorum her neyse tamam sen halled bakaLım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...