Wifi şifremi nasıl değiştirebilirim ?

Komşum bilgisayarımın wifi bağlantısını kullanıyor acaba nasıl değiştiririm ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 192.168.2.1 yönetici panelinden değiştirebilirsin. Bu adrese internet tarayıcından girebilirsin. Eğer giremezsen 192.168.1.1'i dene.

• çok sevindim :) iyi akşamlar :)

• hallettim

• teşekkürler

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• buraya sorana kadar GOOGLE ye sormayı deneseydin daha iyi olurdu :D

• Bak ben eski sevgilimin internetini kullanıyorum kırdım da şifreyi ne kadar değiştirirse değiştirsin bağlanmak hiç zor olmuyor 1 kere kırdın mı. Belkı komsu da oyle yapmıstır. Sana tavsiyem mac adresine göre baglantı yap. Oyle olunca sadece mac adresini yazdıgın bılgısayarlar baglanır

• sanki söylesem anlıyacan...

• tabi tabi..umarı yapmışsındır..

• yaptım bile gerek yok !

• 4440375 ara onlar hallediyor

• Komşu nasil kullaniyor ? Modemin uzerinde reset tuşu var ona bas modem fabrika ayarlar doner ...tekrar isim şifre gir yani yeniden kuracaksin

• Rica

• teşekkürler

• Giremez

• Öncekileri Göster
  • şifren olmadığı için kullanıyordur ve sadece o değil bir çok kişi kullanıyodur :) hangi adsl i kullanıyosan onun kitapçığına bak orda adım adım yazar ttnet modem airtiesin xzycelin aztech in modemleri değişik şekillerde şifreleme oluyor onu kitapçıktan öğrenebilirsin.

• daha önceden izin alarak vermiştim şimdi küsüz o yüzden istemiyorum ama onun girdiğinden farkındayım değiştirincede girebilir mi ? :(

• Modemin kurulum cdsini tak programla değiştir en kolayı yoksa modem ayarlarına explorer üzerinden kutuda yazan adresi girerek değiştirebilirsin

• modem arayüzüne girmen lazım

adres cubuguna bunları yaz

192.168.0.1

192.168.1.2

192.168.1.1

192.168.0.10

ordan hallet

• hayır giremez

• daha önceden izin alarak vermiştim şimdi küsüz o yüzden istemiyorum ama onun girdiğinden farkındayım değiştirincede girebilir mi ? :(

• windows xp mi windosw 7 felan mı bılgısayarın ben tarif ederim ..

• modeme girerek degistirebilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...