Şu ayıp, asla yapamam dediğiniz şeyler nelerdir? :)

İyi akşamlar :) Şunu asla yapamam, rezil olurum dediğiniz şeyler nelerdir? Teşekkürler herkese :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• atamin anamin basini asaqi eyecek bisey elemerem hec vaxt

• :)

• Çox sağ ol :) sen de :)

• cox sagol inanki sende heqiqeten cox yaxsi adamsan

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• komşudan asla bişey istemem,istetmem :D :D

• En yakın dostumun sevgilisine sarkmam. Bu en büyük rezilliktir

• yalan söylemem. çok ahlaklı ve dürüst olduğumdan değil, beceremeyeceğimi ve elime yüzüme bulaştırıp rezil olacağımı bildiğimden :)

• Ayip kelimesini hic sevmiyorum ben! Ayip baskalari düsüncesine göre yasamak ama asil ise dogruyu yanlisi kendimize gòre yasarsak sorun kalmaz. Rezilik de ayri bisey bana göre su az türkcemlede bunlari yazdim masallah bana.

• aldatmam.eminim kendimi tanıyorum

• :))

• sana da helal o zaman :)

• Ben de eminim, helal

• Aslinda rezil olurum , ayip olur diye yapmayacagim seyler cokAmma aklima gelmedi bir tanesi bile :/

• gelse yazicam O.o
      :D

• :D

• Hoşlandığım birine senden hoşlanıyorum diyemem sizi bilmem ama bana göre rezillik :D

• :)))

• bir çift hakkında ileri geri konuşmamörneğin, abim ve sevgilisi... abim ilk tanıştırdığında ''ee nasıl buldunuz begendiniz mi'' dedi kız gittikten sonraannem bir başladı aman şöyle aman böyle diye kulp takmaya... ben sadece ''abicim sen begendiysen bize laf etmek düşmez'' dedim. kızı beğenmedim, yalan değil, ama ne haddime, konuşmam böyle konularda. rezillik değil ama basitlik.

• Evet

• ana guru olmuşsun...gece gündüz uyumadın mı? ben yaklaşık bir yıldır burayım level 9 takıldım kaldım

• Evet

• vaay bee..öğrenciydin sanırım...

• 2 aydan kısa bir süre içinde :)

• Neyse bir şey diyecektim de sustum

• Birinin emanet ettiği bişeyi kaybedemem, yıpratamam veya harcayamam mesela. Aniden benden isterse rezil olurum..

• Hmmm :)

• Burada söyleyemem

• O derecemi rezil

Erkekler Ne Diyor 4

• Futbolcu olsam Türkiye milli takımı yerine Almanya milli takımını asla seçmem. Rezil olmak değil ama gururuma onuruma yakıştıramam.

• Kıllarımı almam :D ayıp :D

• Emaneti kabul etmem ayıp olduğundan değil ama geceleri uyuyamıyorum bile.

• Anladım :)

• bir topluluğun karşısında konuşamam

• :)

• aynen bana para verseler dahi

• O.o :D

Yükleniyor...