• Sor
  • Bence

Gitti Gidiyor'da daha önce satış yapan var mı ?

Merhaba ben kullanmadığım bazı eşyalarımı Gitti Gidiyor'da satmak istiyorum daha önce orada satış yapan var mı site kurallarını okudum ama açıkçası çok uzun pek anlamadım kısaca anlatabilecek var mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gitti gidiyor a gerek yok :D sahibinden.com a koy bence eşyalarını :D ben gitar ayakkabı falan sattım :D pazar günü de evdeki kanepeler için adam gelecek :D umarım satılır :D inşallah

• ahahah inşallah :)

• Öncekileri Göster
    • deneyimlerimi paylaşabilirim seninle hertürlü yardımcı olurum :) istersen tabi

• teşekürler ama sahibinden.com da paralı olmuş maalesef :(

Erkekler Ne Diyor 3

• ama orda ürün sunabilmen için para yatırman gerekio :) yani dükkan kiralamalısın :)

• ahahha ayy o zaman kalsın hepi topu 2-3 çift ayakkabı koyucaktım açık artırmaya :D ne kadar bir para peki

• yani tam hatırlamıyorum ama hiç zahmete değecek bir para değil :) burdan bile satabilirsin bence ;)

• Havuz sistemi var. Ürünü satılığa koyarsın. Ürünün satılır. Para gg havuzuna yatırılır. Alıcı 3 gün içinde ürünü onaylar. Para senin hesabına aktarılır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...