Bir kız ayrılırken neden seni hiç sevmemişim der?

Bir kıza haddinden fazla ilgi gösterirsiniz ve bunun borcu altında kalıp seviyorum zannedebilir böyle bir durum da yok hatta kız daha fazla ilgi gösteriyo erkekten erkekten daha fazla şeyler yapıyo ilişki için bütün bunları yapan kız ayrılık zamanı neden bambaşka bir kız olmuştur ve seni hiç sevmemişim ben demiştir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya gerçekten sevmiyor ya da sinirliyse onun için demiştir

Kızlar Ne Diyor 34

• klasik modelleri öyle evet :P

• kesınlıkle zoruna gıtmıstır. bunu hak edtmedıgını dusunmustur

• başını değil sonunu düşündüğü için.

• gerçekten mi ? :)

• insan kendi canı yanınca diğerininde canı yansın ister.

• o an canını yakmak için söylemiştir. yoksa bir erkek kadından daha fazla sevemez.

• sevmemistir sevdigini sanmıstır belkide

• son golü atmıs olmak icin asdf

• ne anladı bunu yapmaktan anlamadım ki ne gerek vardı o kadar cirkinleşmeye ve seni hiç sevmemişim demeye ayrılacaksa adam gibi ayrılsaydı bu şekilde insan olarak bile değeri kalmadı benim için

• yalan .kjhgfds

• bende yalan olduğuna inanıyorum ya değilse mantığım almıyo yani

• mış gibi yapmış

• o zaman sev-miş gibi yapmış

• 7 ay

• ne kadar birlikteydiniz?

• Öncekileri Göster
  • Başta zaten sebebini söylemişsin.

• sevmemiş demek ki

• Siniriyle söylemiş olabilir .

• can yakmak için hırsından :)

• işte insanları tanıyamıyorsun ve bu yüzleri ile tanıştığında ben kimi sevmişim böyle diyorsun. çok acı. haklısın. anlıyorum seni çok iyi.

• o kadar çirkinleşti ki anlatamam yani sanki o tanıdığım insan gitmiş başkası gelmişti her kelimesi beni kırmak yakmak içindi buna gerek var mıydı ya seni hiç sevmemişim demeye ne gerek var yani

• sen ayrıldın doğru mu

• Nedeni neydi peki

• yok o ayrıldı

• belki gerçekten hiç sevmemiştir

• oyalanmak ?

• sevmediyse o kadar şeyi niye yaptı

• Cunku ayriliginiz onu kirmistir.senide kirmak icin bu sekilde davranmistir

• O zaman cidden sogumustur senden

• o ayrıldı ben değil ama

• acısıneden ve sinirinden demiştir muhtemelen

• Güçlü görünmek istediği için. Aslında seni çok sevmiştiiim der içinden ama beyni kalbinin sesini onaylamaz :)

• çok şaşırdım bu cümleyi duyunca kendisi ayrıldı zaten suçum ondan az ilgili olmak

• bazıları sinirden canını acıtması için der)bende bikeresinde ayrılırken seni hiç sevmemiştim dedim bende nasıl dedim biilmem birden agzımdan çıktı)çocuk çok şaşırmıştı)oysaki onu tahmin edemiyecegi kadar çok seviyordum)

• o da bana dedi işte o ayrıldı sucum da onun benle ilgilendiğinden az ilgilenmekti onla başka bişey yok

• yani sen ayrılmasan zaten ben ayrılcaktım sen sevmediysen ben hiç sevmedim. beni terkediyorsun ama egon tatmin olmasın gibi bir anlam içeren cümle

• acısından emin ol sende acı cek dye :D

• ne anlıyor ki acı cektirmekten tek sucum onun benle ilgilendiğinden az ilgilenmek

• yalan söylemiş ezilen taraf olmamk için :))))

• Banada olduydu aynısı beni oyle bı sınır ettı kı bende acı ceksın dıye demıstım

• unutkan oldugundan, ve durust oldugundan, yani ne eskiden sevdigini hatirliyor, ne de simdi oyle birsey hissetmiyor sevdigini iddia etmek icin

• açık sözlülükten demiştir

• götüne tekmeyi vurmaktan iyidir.

• Erkek taraf bişey yapmıştır ve kız bunu sonra farkeder sevmemişim değilde şimdi sevmiyorum anlamında söyleyebilirler.

• canınız yansın diye

• Gercekten sevmeseydi bunlari yapmazdi ve ayrilirken boyle bise demezdi suclu oldugunu dusunerek ama gercekten sevmis ve cabalamis canin yansin ona don ya da cabala diye boyle bise der seni kandirmaya calisir ama asil kendisini kandirir

• Canı çok yanmıştır ve bir yerde düşünüp yaptığı şeylerin karşılığını alamadığını farkedince çabalamak istememiş, yorulmuştur. Hele ki karşısına onun için çabalayan biri çıkmışsa bundan etkilenip bunun etkisiyle bunu düşünebilir

• canını yakmak için

• Belki de sevmeye calisti iliskiye alismak icin de fazlaca ilgilendi sonra fazla ilgi gosteren taraf olarak ayrilirken kendini hakli gormus olabilir :S

• Acı çektirmek için

• katılıyorum sana

• Yüksek ihtimal

• ders mi vermek istiyo diyosun yani benim acı cekmemi istiyo olabilir evet çünkü hep o benden daha fazla ilgiliydi ve bunun şikayetini yapardı bana hep

• Seni arkadaşça sevmiştir belki ama sevgili anlamında sevmemiş olabilir

• bunun böyle olması için erkeğin daha ilgili olması gerekmez mi kız bu kadar iyi olan erkeğe karşı vefa borcu olarak birşeyler hisseder buna sevgi der kızın gösterdiği ilgiden az ilgi gösteren bir erkek profili var ortada bu şekilde düşünmeni isterim olayı

Erkekler Ne Diyor 22

• Bi daha donme diye. Ama aslinda deli gibide seviyodur.

• Hassiktirip gitsin onu diyen kızdan hayır gelmez dert etme fazla

• değmez öyleleri için

• değmez diyon demi kardeşim

• ayıda ulaşamdığı armuda ekşi der.genellikle insan tabiatindede var bu olgu.

• Kızlar kolay sevmez zaten. Bir seçimdir onların yaptığı. Genellikle gerçekten hiç sevmemiş olurlar. Bizim kalbimizi ısıtan sevgi onlarda pek yoktur.

• Chiplik olsun

• Çok götünü kaldırdıysan karşim

• kendini tatmin etmek için söylenmiş bir söz... ve kuyruk acısını dindirmek içindir ..

• Ezikliğinden.

• Bendede öyle oldu lan ? hiç sevmemiştim dedi var or*spu

• kendisini altta kalmış hissetmemek için ezikliğinin belgesi

• erkek üzülsün diye der. takma kafana. kızlar bir acaiptir

• kızların çok klasik ama bir o kadar da koyan taktiğidir.. ayrılırken arkasında bir mefta bırakma düşüncesinden doğan bir durumdur çünkü bir kız ayrıldığı sevgilisini daha sonra gördüğünde bıraktığından daha iyi bir durumda görmek istemez, koyar bu

• Geneli zaten böyle der ki...

• qapaq olsun diye

• bunu diyen bir kız duymadım genelde kız arkadaşlarıma ben derim bunu

• acı vermek için

• e,salak yeni mi gelmiş aklına:)))kıl ol diye yapıyorlar bunu bir bok sandıkları için kendilerini:D..kızlar alınmasın:)

• acı cektırmek ıcın

• ruhsuzluğundan , öküzlüğünden , ahde vefasızlığından . gerçekten sevmemiş olsa bile öyle denmez.

• Maksat can yakmak ya,ondan işte

• ayrılma sebebi olarak der :S

• Siniriyle demiş açık ve net seni sevmese kılını kıpırdatmazdı.

• eyvallah kardeşim

• Ona daha çok ilgileneceğini söylersen döner benim görüşüm hala seviyorsa tabi

• bende öyle yorumluyorum kızların sonradan düşünüp de seni sevmemişim diyebilmesi durumu sadece karşısındaki erkeğin çok iyi ona çok ilgi gösteren erkek durumlarında olur bu durumlarda ona karşı hissettiği duyguların sevgi olduğunu zannederler ama o aslında sevgi değildir bunu sonradan anlarlar ama ortada öyle bir durum yok kız daha fazla düşüyo erkeğin üstüne ilişki boyunca

Yükleniyor...