Kedi mi yoksa hamster mı?

evcil hayvan beslemek istiyorum köpek besliycektim ama ev müsait değil, kedi nasıl beslenir, kedi kumu kaç günde bir değiştirilir ya da hamster... Daha Fazla

Güncellemeler:
niye bu kadar kedi çıktı, hamsterin bakımı kolay değil mi yoksa

En İyi Görüş

• şu zamana kadar 25ten fazla kedi, 15ten fazlada köpek beslemişimdir. Hamster konusunda birşey diyemem ama kediler çok asil hayvanlardır. Bakışları olsun , sesleri olsun , yürüyüşleri olsun hayranımdır kedilere . Şu an 9 kedim var ve çok memnunum iyi ki benim kedilerim :) Kedi beslemek göründüğü kadar zor değil, en azından köpek kadar. Kumunu balkona koyarsın alıştırırsın tuvaleti geldiği zaman kapıyı tırmalar. Kuru mama alırsın koyarsın evinin bir köşesine zaten doydukları zaman yemiyorlar gerçek ve bilgili bir sahip olursan senin için kedi beslemek pratik olacaktır ve eminim bu kedi sayısı 1'de kalmaz giderek artacaktır :) Seni sakinleştirir o mırıldanması kafatasında çıkardıkları o sesi insanı rahatlatır okşayınca bu kanıtlanmış birşeydir. Yavru alırsan miyav miyav dolaşır ayaklarında ve pek kucağına almaman gerekli sonra yatağından olabilirsin :) sorunuz olursa cevaplayabilirim

• ve asla kedi beslemek zor diyenlere inanma o canlıya alıştıktan sonra her dakika düşüneceksin . tek sorun tüy olabilir ve çiftleşme dönemleri bazen bunlarda sorun edilecek birşey değil

• Öncekileri Göster
    • Merhaba benimde kedim var.Haziranda doğum yaptı.Acaba diğer doğumu sence hangi aylarda olur (dışarı çıkmasına izin verdiğim için hamilelik riski yüksek :)

• benimde dişi kedilerim dışarıdalar , ne zaman çıkarmıştın dışarıya kedişi :)