Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Geriye dönüp bakıp keşke derslerime çalışsaydım diyen kaç kişi var?

bizim gibi gençler için yararlı bir bilgi olucaktır tecrübe edenler yazarsa güzel olur

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• lise 3te sevgili yapmıcaktım. yine birinci oldum ama yine de o seneme pişmanım çalışmayıp manitayla gezdiğim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link :) ah ahhh keşkeee :D

0|0
    0|0
  • hayır istediğim bölümü okuyorum çünküü

0|0
    0|0
  • şimdiki aklım olsa diye boşuna demiyolar doğru söze ne denir:/

0|0
    0|0
  • iyi okudum. ama daha da iyi okuya bilirdim. ama ben yinede mutluyum

0|0
    0|0
  • şu an pişmanlık yok ilerde pişman olurmuyum bilemem

0|0
    0|0
  • Hayır iyiki de calismamisım keyfime bakmisim diyorum:)

0|0
    0|0
  • Ben, yine istediğim bölüme gittim de şu an bitirmek varken 2. sınıfa geçtim.

0|1
    0|0
    • hadi bakalım benden bir tane daha.

• evet. hatta şu an bira alıp gelmiştim az rahat edeyim düşünmim şunları diye sonra tıkladım proiline çok da severim blind guardianı. severim dediğim sadece bard song'u bilirim :( skalds and shadows'un şerefine kaldırdım şişeyi.

• En sevdiğim bard's songtur hatta bugün neredeyse 10 defa üst üste dinledim, başka yerlere götürüyor beni, zaman geçti gitti, üzülsekde gelmez geri, en iyisi umursamamak.

Erkekler Ne Diyor 5

• keşke zamanında şu dersi çalışsaydım da tek dersten yarım dönem uzatmasaydım okulu :S şimdi işin yoksa onun derdiyle uğraş.

0|0
    0|0
  • Keşke okula gitseydimde okadar devamsızlık yapmasaydım derim.Derslerim iyiydi ne kadar gitmesemde erkenden dank etti kafama allahtan. .D

0|0
    0|0
  • Yeteri kadar calistigimi dusunuyorum. Fazla kasmadim kendimi, kafam rahat su an.

0|0
    0|0
  • keşke o örgülü saçlı kıza az yanaşsaydım. bende gönlü vardı sanki.

hee evet derlere de çalışsaydık iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Valla ben çok pişman oldum ama işte g*te giren şemşiye açılmıyo. Eğer derslerime çalışmış olsaydım iki sene sonra dikey geçiş sınavıyla uğraşmak zorunda kalmıcaktım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...