Geriye dönüp bakıp keşke derslerime çalışsaydım diyen kaç kişi var?

bizim gibi gençler için yararlı bir bilgi olucaktır tecrübe edenler yazarsa güzel olur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lise 3te sevgili yapmıcaktım. yine birinci oldum ama yine de o seneme pişmanım çalışmayıp manitayla gezdiğim için.

Kızlar Ne Diyor 7

• link :) ah ahhh keşkeee :D

• iyi okudum. ama daha da iyi okuya bilirdim. ama ben yinede mutluyum

• şu an pişmanlık yok ilerde pişman olurmuyum bilemem

• hayır istediğim bölümü okuyorum çünküü

• şimdiki aklım olsa diye boşuna demiyolar doğru söze ne denir:/

• Ben, yine istediğim bölüme gittim de şu an bitirmek varken 2. sınıfa geçtim.

• hadi bakalım benden bir tane daha.

• Öncekileri Göster
    • evet. hatta şu an bira alıp gelmiştim az rahat edeyim düşünmim şunları diye sonra tıkladım proiline çok da severim blind guardianı. severim dediğim sadece bard song'u bilirim :( skalds and shadows'un şerefine kaldırdım şişeyi.

• En sevdiğim bard's songtur hatta bugün neredeyse 10 defa üst üste dinledim, başka yerlere götürüyor beni, zaman geçti gitti, üzülsekde gelmez geri, en iyisi umursamamak.

• Hayır iyiki de calismamisım keyfime bakmisim diyorum:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Keşke okula gitseydimde okadar devamsızlık yapmasaydım derim.Derslerim iyiydi ne kadar gitmesemde erkenden dank etti kafama allahtan. .D

• Yeteri kadar calistigimi dusunuyorum. Fazla kasmadim kendimi, kafam rahat su an.

• keşke zamanında şu dersi çalışsaydım da tek dersten yarım dönem uzatmasaydım okulu :S şimdi işin yoksa onun derdiyle uğraş.

• keşke o örgülü saçlı kıza az yanaşsaydım. bende gönlü vardı sanki.hee evet derlere de çalışsaydık iyi olurdu.

• Valla ben çok pişman oldum ama işte g*te giren şemşiye açılmıyo. Eğer derslerime çalışmış olsaydım iki sene sonra dikey geçiş sınavıyla uğraşmak zorunda kalmıcaktım..

Yükleniyor...