• Sor
  • Bence

En iyi müzik indirme programı nedir?

LimeWire dan artık muzik indiremiyorum bu yüzden maclerde de çalışan bir müzik indirme programı onerırmısınız

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben orbit diye bir program kullanıyorum örnek olarak mesela youtubede bir müzik videosu izliyorsun orbit bilgisayarında kuruluysa mausu videonun üzerine getirdiğinde gedit diye bir şey çıkıyo ona tıklayım indirmek için onaylıyosun video kısa bir süre içerisinde bilgisayarına indiriliyo.. daha sonra format factory diye bir çeviri programı var onu kur basit bir progra vieonu bu programda mp3'e dönüştürebilirsin çok kısa bir sürede bilgisayarına aress gibi gereksiz programlar kurmakla uğraşma aradığını bazen bulamayabilirsin benim dediğim yöntemle istediğin müziği istediğin herhangi bir siteden indirip dinleyebilirsin ..

Erkekler Ne Diyor 16

• ARES

• Youtube Downloader diye bi program kullanıyorum çok memnumum buradan indirebilirsin link film müzik vb. youtube dan linkleri bul dowloand de bırak o indirsin sen keyfine bak

• rocket mp3 tontiş

• daha download aşamasındayken durdurup dinleyebileceğin bir program. link

• Speed MP3 Downloader diye bir program kullanıyorum, memnunum...

• Youtube'da çoğu müzik var zaten.İstediğin şarkıyı aç linkini kopyala link < bu siteden indir.

• Ares var yıllardır gayet iyi bir şekilde indiriyor.

• youtubedowloander:)

• indirmeden fizy kullanabilirsin derim

• ares

• iMeshdiyorum başka da birşey demiyorum...yer tutmaz,problem yaratmaz...

• iMeshdiyorum başka da birşey demiyorum...

• Bearshear

• nerden ındırebılırım bu programı ?

• Googleye yaz çıkar güzel program

• Youtube'dan bul, mp3'e çevir..

• Tac.az program degil site hem mobil hemde pc icin ikisine de girip indir

• bu gibi programlar pc de açıklık yaratır ve iyi bir kullanıcı sizin pc ye sızabilir.dilediginiz müzikleri yotube den indirip formatını degiştirebilirsiniz.

• nasıl indiricem ?

• Öncekileri Göster
    • safari

• en güvenilir tarayıcı olarak comodo dragon yüklemeniz olacaktır. yada acil bir şarkı varsa siz yazın ben size linkini göndereyim.

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...