Kaç yaşınıza kadar altınıza ettiniz:D

-Anne kaç ay süt emdim hatırlıyon mu ?-Yok-İlk ne dedim onu-Yok-Okumaya çıktığımı-Yok-Hatırladığın bişe varmı-İlk okula kadar altına ettin

Güncellemeler:
güncellemeden nefret edenler özür dilerim :D
bi kere ilkokulda çok konuşuyorum diye hoca tek ayak cezası vermişti çişim geldi diodum yok tut işte diodu nan sen msn tut diyen dedim altıma işedim ama hala tek ayak modundaydım tabi (çok iğrencim biliyorum) :D nese sora hoca bir baktı altıma işemişim beni eve göndermişti gün boyu derslerden yırtmıştım sora hergün altıma yapıodum bilerek evde tatil yapıyım diye annemi çağırmışlardı hastanelerde az gezmedim acaba idrar yollarında sorun mu var die ahah

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilkokul 1'de öğretmene söylemeye utandığım için altımı ıslattığımı utanarak itiraf edeyim. gece ıslatma ise 15 yaşıma kadar (ayda yılda bir de olsa) devam etti.yaşadığım utancı tarif edemem. bu bir sağlık sorunuydu. idrar torbası dolunca basınç uygulayan kaslar beni uyandıracak kadar gelişmemiş, torba dolunca nasıl hissedip uyanabilirdimki. ancak ıslatınca o ıslaklığa uyanıyor, geç kalmış oluyordum. yapan sorumsuzluktan ya da pis olduğundan bunu yapıyrmuş gibi ben yapmadım diye gururla yazan arkadaşlar olmuş. yıllar sonra bir arkdaşımın, tandıığm bir gence bunu anlattığını, zamanında altını ıslatıyordu diye benimle dalga geçtiğini duyduğumda insanlığımdan ve arkadaşımı yanlış tanımış olmaktan utandım. inanın alt ıslatmaktan çok daha büyük bir utançtı benim için.

Erkekler Ne Diyor 32

• 8 aylık ken falan bırakmışım sölüyomuşum geldiği zaman:D

• hay maşallah 8 aylıkken konuşmayı söktün bide çişini mi söylüodun :P dnbfdjkhkgnfh

• söylüyodum derken belli ediyomuşum anlamında demek istedim onu haklısın iyi malzeme çıktı yazdığımdan:D:D

• hiç hatırlamıyorum :)

• Çok aradın mı bu soruyu :)))

• yuoğ :D beğenmdn mi bence beğeneden :D

• Söylemişmiydim sen delisin :))

• söylemştn :D sbsdnfj

• Söylüyüpte rezil olamam. :D

• söyle söyle milyonlar seni beklior :D

• Öncekileri Göster
    • süzük olsam mal gibi sessiz olurum :D ama bak dikkatni çekerim çalışkan oldğm halde çokta konuşuomuşm ki ceza alıomuşm :D ilkokulda çok havalydm sfbhdg

• Hıı pardon. :D Hem çalışkan hemde havalı woww. :D Cin gibiymişsin maşallah bu kurnazlık benim bile aklıma gelmedi. :D

• cakal karlos :)

• 2.5 / 3 yaşına kadar emmişim :)) kaç yaşına kadar etmişim bilmiyorum

• ilkokul 1 e giderken öğretmen bir soru sordu ilk el kaldıran ben oldum soruyu bildim aferin aldım sınıf alkışladı yerime oturduğumda altımda bir sıcaklık hissettim heyecandan altıma sıçmıştım.

• ahahah <3

• daha dün gibi aklımda. niye dün gibi aklımda lan

• niye nan sana sormak lazım :D

• tamam tamam hatırladım en son dün gece altımı ıslatmıştım

• hiç unutmam ortaokula yeni başlayacağım gece rüyamda çişimi yapıyordum uyandım yatak ıslak..gizliden yanıt vermeyecek kadar kendimle barışığım ya la..

• ahahah :D o herkese olmştr dhgg

• eşşek kadar adam oldum her rüyamda çiş yaptığımda uyanırım ıslattım mı lan yoksa diye bir yoklarım :D psikolojim çok bozuk :p

• Soruya bak :D 6-7 yaşımda işerdim panpa asdfghjkl :D

• beğenemdn mi aşk olsn sjhd

• Öncekileri Göster
    • ne mutlu sarı şortlu mehmet ağa ahahaha :D

• Oha hala unutmadın mı :D geç bakalım dalganı :D

• Evlatlığım lan ben hatırlamıyorum yaşananları ühühühüh :((

• altı rakamına nasıl edilirki hahahahhah :D

• Ben de 4-5 aylıkken annem beni tutmuş toprağa ve orada kaka yapmasını öğretmiş. O zamandan sonra ne zaman kakam gelse ben anneme bildirmişim. 3 yaşıma kadar çok nadir altıma etmişim efendim :)

• baya açıklayıcı oldu :D jkfdg

• bilmiyorum ki pompada su ne zaman bittiyse :D

• Kanka yapma o kadar küçük yaştamı su bitti. :D :D

• Öncekileri Göster
    • Knka gizli olsaydım ayıpsın söylerim ama böyle olmaz. :D

• Sonrada sidkli diye geziniyim ortalarda. :D

• hala işiyorum işiyorum popom kuru kalıyor

• 4 aylikken biraktım 7 aylikken de çizgi roman okumaya başladım tuvalette.

• ben annemi emmemişim la.ama emeklememişim de.2 yaşına kadarda altıma etimşim .F

• nie emmedn acep djbfjk

• annem diyo ki tadınada baktım acıda değil di diyor.bende bilmiyom. :FD:f 3 aya kadar evleniyorum belki o zaman olur :P

• 2. sınıfta okuma yazma ogrenmıstım .

• en son 1.5 yasında ısedım o bugune ısemıyorum

• yatağımda muşambayla az yatmadım ok pis işiyodum valla

• gıcır gıcır mnbefjhg

• he la uyunmuyodu onda :)) dksjdksjds

• hala ediyorum :D ne var bunda

• saçmalama yaaa..bana söylermisn üstüne yapan varmı? herkes altına yapıyor...ben hala altıma yapıyorum küçükken üstümede yapardım..:))

• Ahanda şimdi koyveriyorum ılık ılık :D

• sen hastanede calısan kız degılmısın ?

• hayr

• en son üniversite ettim,çok içtiydim yurtta kalıyodum güvenlikçi görür diye salmadılar tuvalete bende yatağa saldım ^_^

• ahahah hay maşşallah :D

• ondan önce 4-5 yaşındayken etmişimdir

• 1.5 yaşına kadar etmişimmama 5 yaşına kadarda emzik emmişim.

• 5 mi o.O ahaha :D

• 14 yaşıma kadar

• Ben soruyu pas geçsem sonraki bir arkadaş cevaplayabiliyor mu ?

• Hobilerim arasında gece altıma etmek vardır... Hala devam ediyorum.

• ulan senin motor bildiğin su kaynatıyor hatta yağ kaçırıyor lan. Sibop lastiklerinden hava kaçırıyor mu onu söyle sen. Öyleyse çok fena... :P

• ahah bilerek yapıodum ben beh :D

• Öncekileri Göster
    • Neyse şu an bu müziği sizlere gönderiyorum. link

• dnlyrm tişirler gvhk

• 2013'den soldan 2 ve sağdan 3 'ü çıkar. Geriye ne kaldı o yum ben işte. Çükümün varlığını hissetiğim an ... bilmem anlatabildim mi

• :)))) cevaplara koptum bunu başardğn için 5

Kızlar Ne Diyor 20

• Kendimi bildim bileli etmem altima

• 1,5 yas diyor annem.

• ben çabuk alışmışım öyle dedi

• ne güzel valla :D

• Ben öyle altıma falan etmedim hiç hatırlamıyorum ama kuzenim 7 yaşına kadar altına ediyordu çok dalga geçiyordum şimdi çok pişmanım özür dilerim kuzi :(

• hala ediyorum

• Şu an yazarken işiyorum..:D

• Kız kandavalın gelmiş herkesi eksilemiş gitmiş:D:D

• valla ya özellklede kızlarımı eksilemiş :/

• yoo erkekleride eksilemiş sana diş bileyen biri kimse:D

• 10 aylıkken bırakmısım :)

• 3 yaşına kadar emmişim meme inanılması zor amaOndan sana bu kadar yakınlığım var.:)Kaç yaşına kadar altıma ettiğimi hatırlamıyorum demek ki küçüktüm.

• 5 bile var kız :D
      hatun özelimizi konşmaylm burda jhbdffg

• İlkokula kadar yaptım ama ne zaman bitti hatırlamıyorum :D ama şöyle bişeyde duydum uzun süre altına işeyen çocuklar zeki olurlarmış :D

• Anneme sordum senin için :D 2,5 dedi :D

• ayyy tişikir iderim <3
      tam ideal sbfsrg

• rica ederim :D evet :)

• ben 1.sınıf kadar yapmışım .d:D.d bıde istiklal marsı okurken huyumdu altıma yapmak nasıl bır fantezim varsa :D

• Rahatsızlığım vardı uzun yıllarca geceleri altıma işedim.:D

• :D cesaretnden dolayı tebrikler ki :D

• Ya bir gunde ataride mario oynuyodum kizi kurtarcam diye altima isemisim oyun bitince anladim asdfsdf

• ahahah :D bende okulda çok yapardm hey gidi sjhfksd

• güncellemeye fena güldüm ya:)) anne sütü hiçç emmemişim annemin sütü acı geliyormuş bir kaç ay zorla 6. ayımda ekmek yedirmeye başlamılar mecbur o zaman öyle devam sütü maaması fılen bu kadar mesur değil artı maddi durumda pek yokmuş şimdiki gibi neyse ama ilkokula başladığımda bibaronla içmeyi bıraktım:) oda zorla:) annemler benden 5 yaş küçük yiğenim var dı onun bibaronunu gece saklasalar dahı uyku sersemı alıp bitiriryor ağzımda uyuyakalıyordum:) onun dışında tuvalet söylemeye 1 1 buçuk yaşında başlamışım heralde öyle işte aklıma başkada bişi gelimiyor ama bibaronlara olan ilgim devam ediyor benden 12 yaş küçük kardeşim vardı ona çoğu zaman ben bakıyordum bazen ona yaptığım sütü kendim içiyordum:)) şimdi evliyim belki yakında çocuğum olucak artık onun sütlerinde ben içerim heralde:) bibaron ayrı bir zevk:)

• daha o ne ki ben çok değişikmişim küçükken edbvjhvjf
      ahah sende ayrı alemsn sana bir biberon alam o zamn :D

• olur:) kalitelisinden olsun ama:)) ooo ben çok fenaydım ya daha 5 yaşında kendimden kaç yaş büyük erkek çocuklarına kafa tutup genelde dövüyordum :)

• Annem isyan bayrağını çekip ağzıma s*çana kadar:D

• annem çocuklugumuzdan konusurken 6 aylikken bu isleri birakdigim için her zaman her kese benim hep temiz bir bebek oldugumu anlatiyor, hatta geceleri bile altima etmiyormusum :)

• 14 :( babamdan gelen bişeymiş heralde o da 14'üne kadar yapmış :DDD

• olablr genetktr :D

• 14 valla :(((

• yok artık

• 3 diyor annem:))

• kardeşim doğunca onu kıskanıp yeniden altımı ıslatmaya başlamışım

• ben 8 yaşıma kadar altıma işiyordum.çünkü tembellikten ediyordum halim yoktu tuvalete gitmeye

• :))

Yükleniyor...