Kaç yaşınıza kadar altınıza ettiniz:D

-Anne kaç ay süt emdim hatırlıyon mu ? -Yok -İlk ne dedim onu -Yok -Okumaya çıktığımı -Yok -Hatırladığın bişe varmı -İlk okula kadar altına... Daha Fazla

Güncellemeler:
güncellemeden nefret edenler özür dilerim :D

bi kere ilkokulda çok konuşuyorum diye hoca tek ayak cezası vermişti çişim geldi diodum yok tut işte diodu nan sen msn tut diyen dedim altıma işedim ama hala tek ayak modundaydım tabi (çok iğrencim biliyorum) :D nese sora hoca bir baktı altıma işemişim beni eve göndermişti gün boyu derslerden yırtmıştım sora hergün altıma yapıodum bilerek evde tatil yapıyım diye annemi çağırmışlardı hastanelerde az gezmedim acaba idrar yollarında sorun mu var die ahah

En İyi Görüş

• ilkokul 1'de öğretmene söylemeye utandığım için altımı ıslattığımı utanarak itiraf edeyim.

gece ıslatma ise 15 yaşıma kadar (ayda yılda bir de olsa) devam etti.

yaşadığım utancı tarif edemem. bu bir sağlık sorunuydu. idrar torbası dolunca basınç uygulayan kaslar beni uyandıracak kadar gelişmemiş, torba dolunca nasıl hissedip uyanabilirdimki. ancak ıslatınca o ıslaklığa uyanıyor, geç kalmış oluyordum.

yapan sorumsuzluktan ya da pis olduğundan bunu yapıyrmuş gibi ben yapmadım diye gururla yazan arkadaşlar olmuş. yıllar sonra bir arkdaşımın, tandıığm bir gence bunu anlattığını, zamanında altını ıslatıyordu diye benimle dalga geçtiğini duyduğumda insanlığımdan ve arkadaşımı yanlış tanımış olmaktan utandım. inanın alt ıslatmaktan çok daha büyük bir utançtı benim için.