Kaç kilo bir kadını rahatlıkla kucağınızda taşıyabilirsiniz?

Gizli Üye
Hani şu romantik filmlerde görürüz erkekler kadınları kolaylıkla kucağında taşır ha işte o çoğu kızın hayalidir..😅 Allahtan benimki beni kaldırabiliyor.☺️😍 Peki siz kaç kiloya kadar bir kadını kaldırabilirsiniz? Kızlar sizi kaldıramayan sevgilinize ne tepki verirsiniz? Benimki "beceriksiz" demek olurdu sanırım..😒😅
#Mademoiselle88💞
Kaç kilo bir kadını rahatlıkla kucağınızda taşıyabilirsiniz?