Dişlek olmak bir iticilik mi veriyor?

küçükken takardım şimdi takmıyorum dişlerimi ama babam takmış durumda... sanırım babam hasta:)tel taktırmamı istiyor ama bence gayet normaller.. ben taktırmak istemiyorum.. dudaklarım kapalı durdugunda hafif öne cıkmış bi vaziyette duruyorlar.. o derece dişlegim yanii... sizce dişlek dişler itici bir görüntü mü veriyor.. samimi cevaplarınızı bekliyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz itici, mesela Azra Akın dişlek ve bana göre çirkin bir kadın.Dürüstçe.. o yüzden kızma, eüer şansın varsa düzelttir, hayır duası edersin

0|0
    0|0
    • azra akının tüm dişleri büyük ama ..benimkiler tavşan gibi:)neyse samimi cevabın için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 7

• Y es

0|0
    0|0
  • bence tel taktır

0|0
    0|0
  • yüz tatlı ise sorun olmaz dişleklik. bkz. aslan kraldaki mehveş rolünü oynayan kadın...

0|0
    0|0
  • opusurken sorun olmuyorsa no problema

0|0
    0|0
  • aksine sexy olur ki bu yüzden tavşan diş yaptıran insanlar var. Dudaklarda güzelse tadına doyum olmaz :D

0|0
    0|0
  • bir leopar kadar seksi

0|0
    0|0
  • bazılarına çok yakışıyor dişlek olmak mesela çghb deki ayça çok tatlı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aklıma Seda Sayan geldi yahuu .. cinnet bahçelerinden çiçek toplatacak kadar gıcık bir kadın ...Ağzını kapatabiliyorsan sorun olmaz ...

0|0
    0|0
  • Eblek bi görüntü veriyor kişiye, gerek yok... Dişlek birini ciddiye alabileceğimi düşünmüyorum.

0|0
    1|0
    • ciddiye almak ve dişleklik ne alaka...insanları ciddiye alam konusunda dış görüntüye mi bakıyorsuuz

• evet de...ciddiye almıyorsan bu soruya cevap vermemelydin..hatta şu an yazdgım yoruma bilee..en azından ben bunu bekliyordum.:).karşında dişlek bir insan var sonuçtaa..söledgnle yaptıkların uyuşsun bari

• Sen begeniyorsan guzeldir zaten..

0|0
    0|0
  • Bazılarına yakışıyor.Değişik hava katıyor.

0|0
    0|0
  • İtici gozukuyorlar malesef

0|0
    0|0
  • yoo bazı kızlara cekicilik katabiliyor heleki beyazsa dişler hoş olabiliyor

1|0
    0|0
    • ya yüz güzel degilse dişleklikde yakışmaz...ama ben yakıştırıyorum..babam çok ısrarcı..bu arada beyazlar:)

• ben sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...