Dişlek olmak bir iticilik mi veriyor?

küçükken takardım şimdi takmıyorum dişlerimi ama babam takmış durumda... sanırım babam hasta:)tel taktırmamı istiyor ama bence gayet normaller.. ben taktırmak istemiyorum.. dudaklarım kapalı durdugunda hafif öne cıkmış bi vaziyette duruyorlar.. o derece dişlegim yanii... sizce dişlek dişler itici bir görüntü mü veriyor.. samimi cevaplarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Biraz itici, mesela Azra Akın dişlek ve bana göre çirkin bir kadın.Dürüstçe.. o yüzden kızma, eüer şansın varsa düzelttir, hayır duası edersin

• azra akının tüm dişleri büyük ama ..benimkiler tavşan gibi:)neyse samimi cevabın için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 7

• Eblek bi görüntü veriyor kişiye, gerek yok... Dişlek birini ciddiye alabileceğimi düşünmüyorum.

• Evet..

• evet de...ciddiye almıyorsan bu soruya cevap vermemelydin..hatta şu an yazdgım yoruma bilee..en azından ben bunu bekliyordum.:).karşında dişlek bir insan var sonuçtaa..söledgnle yaptıkların uyuşsun bari

• Evet.

• Öncekileri Göster
  • Aklıma Seda Sayan geldi yahuu .. cinnet bahçelerinden çiçek toplatacak kadar gıcık bir kadın ...Ağzını kapatabiliyorsan sorun olmaz ...

• Bazılarına yakışıyor.Değişik hava katıyor.

• Sen begeniyorsan guzeldir zaten..

• İtici gozukuyorlar malesef

• ben sevmem.

• yoo bazı kızlara cekicilik katabiliyor heleki beyazsa dişler hoş olabiliyor

• ya yüz güzel degilse dişleklikde yakışmaz...ama ben yakıştırıyorum..babam çok ısrarcı..bu arada beyazlar:)

Yükleniyor...