Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Dişlek olmak bir iticilik mi veriyor?

küçükken takardım şimdi takmıyorum dişlerimi ama babam takmış durumda... sanırım babam hasta:)tel taktırmamı istiyor ama bence gayet normaller.. ben taktırmak istemiyorum.. dudaklarım kapalı durdugunda hafif öne cıkmış bi vaziyette duruyorlar.. o derece dişlegim yanii... sizce dişlek dişler itici bir görüntü mü veriyor.. samimi cevaplarınızı bekliyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz itici, mesela Azra Akın dişlek ve bana göre çirkin bir kadın.Dürüstçe.. o yüzden kızma, eüer şansın varsa düzelttir, hayır duası edersin

0|0
    0|0
    • azra akının tüm dişleri büyük ama ..benimkiler tavşan gibi:)neyse samimi cevabın için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 8

• Y es

0|0
    0|0
  • bence tel taktır

0|0
    0|0
  • yüz tatlı ise sorun olmaz dişleklik. bkz. aslan kraldaki mehveş rolünü oynayan kadın...

0|0
    0|0
  • opusurken sorun olmuyorsa no problema

0|0
    0|0
  • aksine sexy olur ki bu yüzden tavşan diş yaptıran insanlar var. Dudaklarda güzelse tadına doyum olmaz :D

0|0
    0|0
  • bir leopar kadar seksi

0|0
    0|0
  • bazılarına çok yakışıyor dişlek olmak mesela çghb deki ayça çok tatlı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aklıma Seda Sayan geldi yahuu .. cinnet bahçelerinden çiçek toplatacak kadar gıcık bir kadın ...Ağzını kapatabiliyorsan sorun olmaz ...

0|0
    0|0
  • Eblek bi görüntü veriyor kişiye, gerek yok... Dişlek birini ciddiye alabileceğimi düşünmüyorum.

0|0
    1|0
    • ciddiye almak ve dişleklik ne alaka...insanları ciddiye alam konusunda dış görüntüye mi bakıyorsuuz

• evet de...ciddiye almıyorsan bu soruya cevap vermemelydin..hatta şu an yazdgım yoruma bilee..en azından ben bunu bekliyordum.:).karşında dişlek bir insan var sonuçtaa..söledgnle yaptıkların uyuşsun bari

• Evet..

• Sen begeniyorsan guzeldir zaten..

0|0
    0|0
  • Bazılarına yakışıyor.Değişik hava katıyor.

0|0
    0|0
  • İtici gozukuyorlar malesef

0|0
    0|0
  • yoo bazı kızlara cekicilik katabiliyor heleki beyazsa dişler hoş olabiliyor

1|0
    0|0
    • ya yüz güzel degilse dişleklikde yakışmaz...ama ben yakıştırıyorum..babam çok ısrarcı..bu arada beyazlar:)

• ben sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...