Klavyede delete tuşu dışında nasıl silme yapabilirim?

klavyemde delete tuşu silmiyor.bende facei açarken kullanıcı adıyla şifreyi yanlışlıkla aynı karede yazmışım.ve öyle kaldı.delete epeydir olmuyor onu nasıl silebilirim :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• firefox mu, chrome mu yoksa internet exporer'dan mı bahsediyorsun?

• chorme

• Öncekileri Göster
    • videodaki yöntemi biliyordum.öyle yapmak istemedim ama mecbur kaldım yaptım :) ekran kalvyesini bile kullandım.şifremi abskasının görmesini istemyrdum.tesekkürler

• eywallah

Erkekler Ne Diyor 12

• Yazıyı seç sağ tık ile oradan sil de.Yazıyı seç backspace (geri) tuşu ile sil.Yazıyı seç boşluk tuşuna bas ya da yazacağın şeyi yazmaya başla. Aklıma gelen ilk yöntemler bunlar..

• Silmek istediğin kısmı mous ile seç, sağ tıkla, kes...

• iki tane delete var işte :) oda olmadı sileceğin metmi seç yani mavi olsun ondan sonra hiç bir yere tıklamadan yazmak istedini yaz :)

• BackSpace

• Hemen altındaki geriye dönük ok işaretli tuşla da silme yapılabilir sanıyorum.

• Gizlisin diye bildiğim halde söylemiyorum a.q :)

• enterin üstündeki tuş bunun için icat edildi

• onu bızde biliyoruz deleteyle backspace aynımı allahım yaa...

• tamam da niye artistik yapıon yüzüne vurarım

• he he..

• tarayıcının ayarlarından içeriği temizleye gir oradan otomatik tanımlamaları sil

• cok sagol ama iste pcdeki bütün kullanıcı adlarını silmek istemyrm :(

• Öncekileri Göster
    • hahha cok iyi onuda kullandım :D en iyisi kırıp ataym :D

• bencede kır at onu :D

• Kullandığınız tarayıcının tarama geçmişini silin sadece şifreyi girdiğiiniz günüde silmeniz yeterli.

• 44gün

ne zmn sorulmuş ki bu soru?

• komple silmekten bahsediyrsun ama burdakiler yanlış anlamış bazıları :D bilmiyorm benimkide aynı durumda..

• çok sukur anlayan biri oldu.. buda iyi..

• belkide feysbuk bu özelliği iptal etmitir :D bende bugun farkettim.. bakim bir bulursam yazarım..

• Artık o bendede olmuyo nedense

Kızlar Ne Diyor 2

• Sol tarafta da delete var onu kullan

• yazdığın yazı her neyse onu seç ''ctrl a '' ile daha sonrasında esc tuşuna bas sill ;)

• onu demiyor, chrome'un önceki gönderilen formlardaki verileri saklamasıyla ilgili.

• Öncekileri Göster
    • nasıl bılıyorsa öyle yapsın artık chrome bende yuklu ama kullanmıyorum onu lazım olmadıkça pek sağını solunu kurcalmadım daa...

• internet expolorer'da da aynı şey var bu arada.

Yükleniyor...