• Sor
  • Bence

Klavyede delete tuşu dışında nasıl silme yapabilirim?

klavyemde delete tuşu silmiyor.bende facei açarken kullanıcı adıyla şifreyi yanlışlıkla aynı karede yazmışım.ve öyle kaldı.delete epeydir olmuyor onu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• firefox mu, chrome mu yoksa internet exporer'dan mı bahsediyorsun?

• chorme

• Öncekileri Göster
    • videodaki yöntemi biliyordum.öyle yapmak istemedim ama mecbur kaldım yaptım :) ekran kalvyesini bile kullandım.şifremi abskasının görmesini istemyrdum.tesekkürler

• eywallah

Erkekler Ne Diyor 13

• BackSpace

• Yazıyı seç sağ tık ile oradan sil de.Yazıyı seç backspace (geri) tuşu ile sil.Yazıyı seç boşluk tuşuna bas ya da yazacağın şeyi yazmaya başla. Aklıma gelen ilk yöntemler bunlar..

• Silmek istediğin kısmı mous ile seç, sağ tıkla, kes...

• iki tane delete var işte :) oda olmadı sileceğin metmi seç yani mavi olsun ondan sonra hiç bir yere tıklamadan yazmak istedini yaz :)

• Hemen altındaki geriye dönük ok işaretli tuşla da silme yapılabilir sanıyorum.

• Gizlisin diye bildiğim halde söylemiyorum a.q :)

• enterin üstündeki tuş bunun için icat edildi

• onu bızde biliyoruz deleteyle backspace aynımı allahım yaa...

• tamam da niye artistik yapıon yüzüne vurarım

• he he..

• tarayıcının ayarlarından içeriği temizleye gir oradan otomatik tanımlamaları sil

• cok sagol ama iste pcdeki bütün kullanıcı adlarını silmek istemyrm :(

• Öncekileri Göster
    • hahha cok iyi onuda kullandım :D en iyisi kırıp ataym :D

• bencede kır at onu :D

• ne zmn sorulmuş ki bu soru?

• Kullandığınız tarayıcının tarama geçmişini silin sadece şifreyi girdiğiiniz günüde silmeniz yeterli.

• komple silmekten bahsediyrsun ama burdakiler yanlış anlamış bazıları :D bilmiyorm benimkide aynı durumda..

• çok sukur anlayan biri oldu.. buda iyi..

• belkide feysbuk bu özelliği iptal etmitir :D bende bugun farkettim.. bakim bir bulursam yazarım..

• Artık o bendede olmuyo nedense

Kızlar Ne Diyor 2

• Sol tarafta da delete var onu kullan

• yazdığın yazı her neyse onu seç ''ctrl a '' ile daha sonrasında esc tuşuna bas sill ;)

• onu demiyor, chrome'un önceki gönderilen formlardaki verileri saklamasıyla ilgili.

• Öncekileri Göster
    • nasıl bılıyorsa öyle yapsın artık chrome bende yuklu ama kullanmıyorum onu lazım olmadıkça pek sağını solunu kurcalmadım daa...

• internet expolorer'da da aynı şey var bu arada.

Yükleniyor...