Klavyede delete tuşu dışında nasıl silme yapabilirim?

klavyemde delete tuşu silmiyor.bende facei açarken kullanıcı adıyla şifreyi yanlışlıkla aynı karede yazmışım.ve öyle kaldı.delete epeydir olmuyor onu nasıl silebilirim :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• firefox mu, chrome mu yoksa internet exporer'dan mı bahsediyorsun?

• eywallah

• videodaki yöntemi biliyordum.öyle yapmak istemedim ama mecbur kaldım yaptım :) ekran kalvyesini bile kullandım.şifremi abskasının görmesini istemyrdum.tesekkürler

• sadece tek bir form datasını silmek istiyorsan, facebook'a gir, aşağı okla silinmesini istediğin kullanıcı adına gel, shift-delete tuşlarına bas.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Hemen altındaki geriye dönük ok işaretli tuşla da silme yapılabilir sanıyorum.

• Kullandığınız tarayıcının tarama geçmişini silin sadece şifreyi girdiğiiniz günüde silmeniz yeterli.

• komple silmekten bahsediyrsun ama burdakiler yanlış anlamış bazıları :D bilmiyorm benimkide aynı durumda..

• belkide feysbuk bu özelliği iptal etmitir :D bende bugun farkettim.. bakim bir bulursam yazarım..

• çok sukur anlayan biri oldu.. buda iyi..

• tarayıcının ayarlarından içeriği temizleye gir oradan otomatik tanımlamaları sil

• bencede kır at onu :D

• hahha cok iyi onuda kullandım :D en iyisi kırıp ataym :D

• delete tuşunu başka birşeyde dene Word de mesela orada da çalışmıyorsa tuştadır sorun ama tarayıcıda çalışmıyorsa bence sıfırla en azından dene ya da çalışan en garanti klavye Windows ekran klavyesini kullan :D kesin çözüm hertürlü çalışıyor :D

• Öncekileri Göster
  • Yazıyı seç sağ tık ile oradan sil de.Yazıyı seç backspace (geri) tuşu ile sil.Yazıyı seç boşluk tuşuna bas ya da yazacağın şeyi yazmaya başla. Aklıma gelen ilk yöntemler bunlar..

• Gizlisin diye bildiğim halde söylemiyorum a.q :)

• enterin üstündeki tuş bunun için icat edildi

• he he..

• tamam da niye artistik yapıon yüzüne vurarım

• onu bızde biliyoruz deleteyle backspace aynımı allahım yaa...

• Silmek istediğin kısmı mous ile seç, sağ tıkla, kes...

• iki tane delete var işte :) oda olmadı sileceğin metmi seç yani mavi olsun ondan sonra hiç bir yere tıklamadan yazmak istedini yaz :)

• BackSpace

• Artık o bendede olmuyo nedense

Kızlar Ne Diyor 2

• yazdığın yazı her neyse onu seç ''ctrl a '' ile daha sonrasında esc tuşuna bas sill ;)

• internet expolorer'da da aynı şey var bu arada.

• nasıl bılıyorsa öyle yapsın artık chrome bende yuklu ama kullanmıyorum onu lazım olmadıkça pek sağını solunu kurcalmadım daa...

• ayrıca chrome'u kaldırıp bir daha yüklemek işe yaramayabilir de. sonuçta bir programı kaldırınca sonradan kaydedilen dahalar bilgisayarda kalıyor yine.

• Öncekileri Göster
  • Sol tarafta da delete var onu kullan

Yükleniyor...