• Sor
  • Bence

Karşındaki insana haddini bildirmek nasıl yapılır ?

bir erkeği sinir etmenin yolu nelerdir ? ya biri var çok sinir oldum durmadan bana kur yapıp durdu sonra bir arkadaşım gidip sen ondan hoşlanıyor musun diyince yok benim zaten çıktığım biri var demiş sen nasıl bir kalitesin maden çıktığın var niye kur yapıyorsun niye üzerime düşüyorsun sen kimsin böyle erkeklerin haddini nasıl bildirebilirim ama böyle kıskandırmak olmicak kalitesiz seviyesiz davranışlar olmicak öyle bir şey yapmalıyım ki kimseyi bir daha salak yerine koymamalı herkesi bir tutmamalı peki nasıl fikirleriniz nelerdir beyler bayanlar ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kandırarak yapabilirisn. kabul et buluşma ayarla buluşacağın yere dah aönceden git ve bir not bırak "böyle abaza olduğun için peşinden koşturturlar adamı" yaz ve onun oraya gitmesini bekle bir fotoğraf işini görecektir :)

• ayneen cok iyii:D

• Öncekileri Göster
    • aslında güzel fikir tutum bunu :)

• çünkü en iyisi bu kızlar arasında zaten dile sakız olmuş ve o bunu takmıyo. onu erkeklerinde içinde rezil ediceksinki onu gören tiksinicek. kendimi çok feci şekilde kara kedi gibi gördüm bir an :S

Erkekler Ne Diyor 3

• onlara hadlerini bildirmenin iki yolu var...birincisi varlıklarından habersiz davranmak...ikincisi ise onların karşısında dik durmak...eğilmemek...

• hiç takma gördüğünde tanımamazlıktan gel

• Bana pek bildiremediler ama ilal bir şeyler bildircen iç çamaşırı rengini falan söyle ne biliim oda bir bildiri bence o_O Erkekligini bildir ya da dişice yaklaşıp ona..

Kızlar Ne Diyor 2

• Buna dair bir kitap yazmayı planlıyorum :).Bu tür gizli bilgileri paylaşmam.

• çok ihtiyacım yeni fikirlere

• bilen varsa banada söylesin aynı tipten banada rast geldi :(

Yükleniyor...