Üniversite mezunu olup polis veya asker olmak

nasıl oluyor ?polis ya da asker olmak istiyorum.fen edebiyat mezunu olacağım bu sene inşallah.Asker olursam sanırım bayanlar astsubay olabiliyormuş.Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi bilgilerini ?

Güncellemeler:
polis maaşını bilen var mı arkadaşlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gördüğüm en yüksek rütbeli kadın asker binbaşıydı. Astsubay olacaksın diye birşey yok madem üniversite bitirdin.Ama zırt pırt sağa sola gönderirler, aile düzeni falan kurman zor olur.

• sanırım o akademi çıkışlıdır. :) sanmam üni mezununun geçip o kadar yükseleceğini

Erkekler Ne Diyor 5

• Baska sey ol .askerin hali nice yari oburgun pesmergeden emir alican ulken icin polis zaten gezide belli oldu.

• artık zor güzelim o işler bu işler için ilk önce trkta üye olman ordan lisans yapman gerekiyo

• üni mezunu bayanlar polis oluorda askeriye için akademi bitirmen lazım.. sınava giriyorsun yetenek sınavları sonra 2 yıl okul..

• evet bende öyle duydum. bayanlar artık akademiden olunuyor. alınmıyor diye duydum.
      ama astsubaylık da alım var diye duydum yalnız aslını bilmiyorum

• niversite mezunuysan polis veya asker olacaksın ölemi:D MAL ol daha iyi :D:D:

• işsizlik kötü.

• Yaşınız kaç ?

• 21 olacağım. 22 olmadan mezunum.

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 yıllık üniversite bitirince sözleşmeli subay olabilirsin bende istiyorum

• askerlik içinde polislik için yardımcı olabılırım ünıyı kaç yıllık okudun 2 mı 4 mu ve yaşın kaç ?

• gerçekden istersen olursun ;) rica ederımm.

• temelimiz yok ki anasını satayım . Sınavı geçebilecek bilgi olsa her türlü olurumda, bilgi yok. Peder de olursun olursun diyor . Neyse teşekkür ettim "pinkwomen ))

• girmen gerekiyor lise mezunuymuşsun gıbı kımseye ayrıca bır hak verılmıyor, mülakat sağlık vs vs bır suru aşaması var.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...