Üniversite mezunu olup polis veya asker olmak

nasıl oluyor ?

polis ya da asker olmak istiyorum.

fen edebiyat mezunu olacağım bu sene inşallah.

Asker olursam sanırım bayanlar astsubay olabiliyormuş.

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi bilgilerini ?

Güncellemeler:
polis maaşını bilen var mı arkadaşlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gördüğüm en yüksek rütbeli kadın asker binbaşıydı. Astsubay olacaksın diye birşey yok madem üniversite bitirdin.

Ama zırt pırt sağa sola gönderirler, aile düzeni falan kurman zor olur.

• sanırım o akademi çıkışlıdır. :) sanmam üni mezununun geçip o kadar yükseleceğini

Erkekler Ne Diyor 5

• Baska sey ol .askerin hali nice yari oburgun pesmergeden emir alican ulken icin polis zaten gezide belli oldu.

• artık zor güzelim o işler bu işler için ilk önce trkta üye olman ordan lisans yapman gerekiyo

• üni mezunu bayanlar polis oluorda askeriye için akademi bitirmen lazım.. sınava giriyorsun yetenek sınavları sonra 2 yıl okul..

• evet bende öyle duydum. bayanlar artık akademiden olunuyor. alınmıyor diye duydum.

ama astsubaylık da alım var diye duydum yalnız aslını bilmiyorum

• niversite mezunuysan polis veya asker olacaksın ölemi:D MAL ol daha iyi :D:D:

• işsizlik kötü.

• Yaşınız kaç ?

• 21 olacağım. 22 olmadan mezunum.

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 yıllık üniversite bitirince sözleşmeli subay olabilirsin bende istiyorum

• askerlik içinde polislik için yardımcı olabılırım ünıyı kaç yıllık okudun 2 mı 4 mu ve yaşın kaç ?

• gerçekden istersen olursun ;) rica ederımm.

• temelimiz yok ki anasını satayım . Sınavı geçebilecek bilgi olsa her türlü olurumda, bilgi yok. Peder de olursun olursun diyor . Neyse teşekkür ettim "pinkwomen ))

• girmen gerekiyor lise mezunuymuşsun gıbı kımseye ayrıca bır hak verılmıyor, mülakat sağlık vs vs bır suru aşaması var.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...