• Sor
  • Bence

Yasmin kullananlar yardım edermisiniz

Arkadaşlar yasmine başladım. Adetin 1.günü başladım hemen korur mu? Bide sevgilim içime boşalsa bile hamilelikten korur mu? Bide kesin kilo alır mıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hapın yerine prezervatif kullanın

• Et ete değicek

• Öncekileri Göster
    • bencede sen neden korunuyosun ki . ilaç sonuçta iyi bişey değil. mümkün oldukça ilaç kullanılmamalı. erkek arkadaşın korunsun

• haklı ne desen boş :D

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 ay sonra korumaya başlıyor.Bu süre için de kondım kullanmanız gerekli.1 aydan sonra koruma başlar dediğim giib.Dikkat edersen beslenmene kilo almazsın.

• benim eski sevgilim kullaniodu... 1 yıl boyuncada kullandi sadece adet dönemlerinden once birakiordu.. ama kullandiği dönemlerde içine boşaldim defalarca hamilede kalmadi ama kilo aldi biraz dahada iyi oldu :)

• yasemini ne kadar çok kişi kullanmıs böyle :p

• cok sey ıstıosun ama :) bide ler btmıo hç .d

• İcine bosalmasn göbeğine felan bosalsn dayanamıonuzmu.s

• Norlevo kullan bence..

• Her ilişki sonrası nasıl kullanayım onu? Yılda en fazla 3 kez deniliyo

• Öncekileri Göster
    • Kabul etmem et ete degicek

• Hımm ;) iyi değsin bakalım ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• hemen korumaz 10 kadar once balıcaksın

• yasmin çok kilo yapıyor...

• Bana yapmadı bünyeye göre değişebilir.Bazısnda tüylenme yapıyo

• yasmin bende kilo yaptı, en az yan etkiye sahip doğum kontrol hapı diane 35, onu tavsiye ederim

• kesin kilo alıcan diye bişey yok, içine boşalsa bile korur fakat yine de temkinli olur yüzde yüz korumuyor

• google amcayı arada hatırlayın sonra ne bileyim prospektüs filan okuyun arada doğum kontrol haplarına adetin 2. ya da 5. günü başlanır. hemen etki etmeyebilir kullanımdan sonra bir hafta geçmesi gerekiyor bir haftadan önce bariyer önlem kullanmanız öneriliyor. ödem yaptığı doğru.

• Doktor ilk günü başla dedi. Eğer 2.5. Gün başlarsam ek koruma gerekirmiş

• değişik bir doktormuş

Yükleniyor...