Birinin rüyasına girmek mümkün müdür?

Arkadaslar belki komik gelecek ama merak ediyorum birinin ruyasina girmek mumkun mudur ? mumkunse nasil ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• mümkün değil, inception sadece bir filmdi

• siz varya insan değilsiniz aq.

• mümkündür. ama yapma.

• Ya hayatını zehir et. Yada onu kendine aşık et. Bu ikisiyle rüyasından çıkmazsın ;)

• beyninin belli bir yüzdesini kullanabilirsen mümkün.. hatta ışınlanabilirsin bile ama daha okadar iyi kullanabileni yok..

• mümkün değil ya inanmayın böyle şeylere

• astral seyahat ile her şey mümkün ama kalıcı bilinç kaybı geçirebilirsin :))

• Hayrına bulursan banada söyle :D

• tek bir yol biliyorum. astral seyahat yoluyla girilebiliyor. astral seyahatteyken rüyasına girmek istediğin kişinin bedeninin 1 m üzerindeki astral bedenine dokunuyorsun ve onunla , rüyasında iletişime geçiyorsun =)

• Böyle bir yorum buldum haydi meditasyona :D

• astral seyahat deyince aklima aref geliyor. Tovbe. :D

• o kişinin yatmadan hemen önce yatağında seni düşünmesi seni hayal etmesi ya da seninle ilgili hayaller kurması gerekir.bu kötü hayaller anlamında değil güzel masum hayaller falan işte

• Birinin rüyasına ancak o kişiyle çok zaman geçirirsen girebilirsin, "İçim dışım sen oldun be" dedirtecek kadar. Seni bilinçaltına bolca kaydetmeli, uyurken o kayıtlar gelişigüzel rüya halinde kurgulanacak

• Seni dusunmesini sağla

• Duydum bunu,biri biliyormuş yöntemini. Özel bir duası varmış onu 3 kez okuyormuşsun falan...Ama merak edipte ayrıntılı olarak sormadım hiç

• mümkün ama negatif bir durum olursa sıkıntı olur

• nasil peki ?

• nefret durumu mu var?

• bide bana diyolar çok film izliyosun diye :D sürekli onu hayal et düşün akşam biliç altına yerleşsin sonra bir kalkmışsın cenabetsin söve saya gusul abdesti al :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Astralla oluyor. yorumlarda görmüştüm kızın biri yapıp askerde ki sevgilisin yanına gıdıyormuş :/

• Telepati yoluyla

• O nasil ?

• Zor

• Astral seyahat ama unu ilk denemede basaramayabilirsin. Korkmamam gerek herseyden once panik yapar heyecanlanırsan kalp atisin hizlarin dusuyor ya da ucuyor gibi ani bir refleksle irkilir ve seyahati gerceklestiremezsin. İlk denemende bedeninden en fazla 2 metre uzaga gidebiliyorsun yani ruya olayi icin biraz deneyimli olman gerekiyor.

• Mümkün, ama rüyada seni öldürme riski yüksek oluyor bu büyüde. Öldürürse gerçekten ölüyorsun.

• o filmde olur anca:)

• Dalga geçiyordum sadece..:)

• Astral Seyehat Diye birşey var araştır biraz bunu

• nasıl bir seyahat o :/

• Ah keşke keşkee :D

• mümkündür fakat çok zordur diye biliyorum

• yontemini biliyomusun ?

• internetten araştır bulursun bildiğim var bir tane ama yazmam buraya

Yükleniyor...