Birinin rüyasına girmek mümkün müdür?

Arkadaslar belki komik gelecek ama merak ediyorum birinin ruyasina girmek mumkun mudur ? mumkunse nasil ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• mümkün değil, inception sadece bir filmdi

• Birinin rüyasına ancak o kişiyle çok zaman geçirirsen girebilirsin, "İçim dışım sen oldun be" dedirtecek kadar. Seni bilinçaltına bolca kaydetmeli, uyurken o kayıtlar gelişigüzel rüya halinde kurgulanacak

• o kişinin yatmadan hemen önce yatağında seni düşünmesi seni hayal etmesi ya da seninle ilgili hayaller kurması gerekir.bu kötü hayaller anlamında değil güzel masum hayaller falan işte

• beyninin belli bir yüzdesini kullanabilirsen mümkün.. hatta ışınlanabilirsin bile ama daha okadar iyi kullanabileni yok..

• mümkündür. ama yapma.

• siz varya insan değilsiniz aq.

• mümkün değil ya inanmayın böyle şeylere

• mümkün ama negatif bir durum olursa sıkıntı olur

• nefret durumu mu var?

• nasil peki ?

• astral seyahat ile her şey mümkün ama kalıcı bilinç kaybı geçirebilirsin :))

• Seni dusunmesini sağla

• Hayrına bulursan banada söyle :D

• astral seyahat deyince aklima aref geliyor. Tovbe. :D

• Böyle bir yorum buldum haydi meditasyona :D

• tek bir yol biliyorum. astral seyahat yoluyla girilebiliyor. astral seyahatteyken rüyasına girmek istediğin kişinin bedeninin 1 m üzerindeki astral bedenine dokunuyorsun ve onunla , rüyasında iletişime geçiyorsun =)

• Duydum bunu,biri biliyormuş yöntemini. Özel bir duası varmış onu 3 kez okuyormuşsun falan...

Ama merak edipte ayrıntılı olarak sormadım hiç

• bide bana diyolar çok film izliyosun diye :D sürekli onu hayal et düşün akşam biliç altına yerleşsin sonra bir kalkmışsın cenabetsin söve saya gusul abdesti al :D

• Ya hayatını zehir et. Yada onu kendine aşık et.

Bu ikisiyle rüyasından çıkmazsın ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Astralla oluyor. yorumlarda görmüştüm kızın biri yapıp askerde ki sevgilisin yanına gıdıyormuş :/

• Mümkün, ama rüyada seni öldürme riski yüksek oluyor bu büyüde. Öldürürse gerçekten ölüyorsun.

• Dalga geçiyordum sadece..:)

• o filmde olur anca:)

• Astral seyahat ama unu ilk denemede basaramayabilirsin. Korkmamam gerek herseyden once panik yapar heyecanlanırsan kalp atisin hizlarin dusuyor ya da ucuyor gibi ani bir refleksle irkilir ve seyahati gerceklestiremezsin. İlk denemende bedeninden en fazla 2 metre uzaga gidebiliyorsun yani ruya olayi icin biraz deneyimli olman gerekiyor.

• Astral Seyehat Diye birşey var araştır biraz bunu

• nasıl bir seyahat o :/

• Telepati yoluyla

• Zor

• O nasil ?

• Ah keşke keşkee :D

• mümkündür fakat çok zordur diye biliyorum

• internetten araştır bulursun bildiğim var bir tane ama yazmam buraya

• yontemini biliyomusun ?

Yükleniyor...