Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da bizimleydi Kapat

Akıllı telefon alıcam bana yardım arkadaşlar

Arkadaşlar iyi aksamlar akıllı telefon alıcam kullanıp cok memnun kaldıgınız ya da hic kullanma dedıgınız telefonlar hangısı

Güncellemeler:
500-1250tl arası kendim için almayı dusunuyorum.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum uzun ömürlü bir telefon istiyorsan kesinlikle Galaxy S3 öneririm.

Hiçbir problem çıkartmıyor , S4 yeni aldım o yüzden pek bilmiyorum ömrü ne kadar..

Onun dışında LG Prada ' lar var ..

Çok çok iyi bir telefondur fakat tek sıkıntısı değiştirmek istediğinde zorluk çekersin.

LG pek tutulan bir marka olmadığı için .. Elden satarsan anca zarar etmezsin.

0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Gardaş akıllı telefon alma ya oldukçada beyinsizler neresi akıllıymış ben samsung galaxy s3 aldım 2 gün geçti ekranı dondu pert oldu hafızayı kaybetti gittim geri verdim kendime samsung 3570 aldım çokta memnunum.

0|0
  • bütcen ne kadar ama ?

0|1
    • 500-1250 tl

• s3 ya da azcık bütceyi arttırırsan sony xperia z al. cok guzel telefon ama cok pahalı iste :(

• Fiyat aralıgında bile olmayan bir telefon söylemişim ve sana yazarım ilerleyen günlerde demişim.Daha nolsun :)

• Iphone'lar her zaman iyidir.

Galaxy'ler için de çok iyi diyorlar.

HTC de çok iyi. One X

3seçeneğin var

0|1
    • htc cok kafama yatıyor ama kullanılan bır telefon mudur

• Tabikii çok güzel. Arkadaşımda var. Kamerası falan çok iyi. Al derim ben

• Ben 2 gün önce Lg L5 sipariş ettim.Çok tavsiye edildi.Ben de kullanayım sana yazarım ilerleyen günlerde:)

1|0
  • blackberry illetine bulaşma derim, tek yaptıgı akıllıca kasmak, üstelik güncellemelerini hiç geciktirmedigim halde.

0|0
  • Ben htc desire x kullanıyorum.

Çok memnunum. Tavsiye ederim.

0|0
    • htc one x le desire arasında fark nedır acaba

Erkekler Ne Diyor 8

• Sony xperia z

0|0
  • Galaxy s2 kullanıyorum ilk çıktığı zamandan beri çok memnunum bir tane sıkıntı yaşatmadı. Arkadaşım s3 mini aldı o da gayet memnun. Bu fiyat aralığında s2 ya da s3 mini iyi tercih olabilir diye düşünüyorum.

0|0
  • samsung galaxy s4 al kafan rahat olsun.

herşey var...

0|0
  • androidli alıcaksan bir yere kadar kullnırsın ama rootsuz tadı çıkmaz diyim

0|0
  • Xperia sp, general mobile discovery..

0|0
  • Ne için alacan..

0|0
  • gerizekalı telefon bulursan haber ver

0|0
    • komik çocuk

• aslında ciddiydim Nokia 6230i sıfırını çok aradım bulamadım