• Sor
  • Bence

Akıllı telefon alıcam bana yardım arkadaşlar

Arkadaşlar iyi aksamlar akıllı telefon alıcam kullanıp cok memnun kaldıgınız ya da hic kullanma dedıgınız telefonlar hangısı

Güncellemeler:
500-1250tl arası kendim için almayı dusunuyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dostum uzun ömürlü bir telefon istiyorsan kesinlikle Galaxy S3 öneririm. Hiçbir problem çıkartmıyor , S4 yeni aldım o yüzden pek bilmiyorum ömrü ne kadar.. Onun dışında LG Prada ' lar var .. Çok çok iyi bir telefondur fakat tek sıkıntısı değiştirmek istediğinde zorluk çekersin. LG pek tutulan bir marka olmadığı için .. Elden satarsan anca zarar etmezsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• bütcen ne kadar ama ?

• 500-1250 tl

• Öncekileri Göster
    • s3 ya da azcık bütceyi arttırırsan sony xperia z al. cok guzel telefon ama cok pahalı iste :(

• Fiyat aralıgında bile olmayan bir telefon söylemişim ve sana yazarım ilerleyen günlerde demişim.Daha nolsun :)

• Gardaş akıllı telefon alma ya oldukçada beyinsizler neresi akıllıymış ben samsung galaxy s3 aldım 2 gün geçti ekranı dondu pert oldu hafızayı kaybetti gittim geri verdim kendime samsung 3570 aldım çokta memnunum.

• Ben 2 gün önce Lg L5 sipariş ettim.Çok tavsiye edildi.Ben de kullanayım sana yazarım ilerleyen günlerde:)

• Iphone'lar her zaman iyidir. Galaxy'ler için de çok iyi diyorlar. HTC de çok iyi. One X3seçeneğin var

• htc cok kafama yatıyor ama kullanılan bır telefon mudur

• Tabikii çok güzel. Arkadaşımda var. Kamerası falan çok iyi. Al derim ben

• blackberry illetine bulaşma derim, tek yaptıgı akıllıca kasmak, üstelik güncellemelerini hiç geciktirmedigim halde.

• Ben htc desire x kullanıyorum.Çok memnunum. Tavsiye ederim.

• htc one x le desire arasında fark nedır acaba

Erkekler Ne Diyor 7

• Sony xperia z

• androidli alıcaksan bir yere kadar kullnırsın ama rootsuz tadı çıkmaz diyim

• Galaxy s2 kullanıyorum ilk çıktığı zamandan beri çok memnunum bir tane sıkıntı yaşatmadı. Arkadaşım s3 mini aldı o da gayet memnun. Bu fiyat aralığında s2 ya da s3 mini iyi tercih olabilir diye düşünüyorum.

• samsung galaxy s4 al kafan rahat olsun.herşey var...

• Xperia sp, general mobile discovery..

• Ne için alacan..

• gerizekalı telefon bulursan haber ver

• komik çocuk

• aslında ciddiydim Nokia 6230i sıfırını çok aradım bulamadım

Yükleniyor...