Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Uçağa binmek korkutucu mu

uçağa ilk defa binicem .nasıl bır duygu kalp hastalıgm var .korkutucu mu gercekten

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• korkutucumu yok be ya çok eğlenceli ucuz olsa eğlenmek için sürekli binerim.

0|0
    0|0
  • yok be bişey hissetmiyorsun ki

0|0
    0|0
  • çocukken bindim hatırlamıyorum :D yukarıdan izlemesi çok zevkli oluyor bir tek orasını hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • hiç binmedin bilmiyorum .s

0|0
    0|0
  • bence korkutucu değil. kalkış biraz korkutucu olabilir

ama karayolu bazen daha korkutucu oluyor

0|0
    0|0
  • Kalkış ve iniş haricinde gayet bayık bir olay. Haa tabii türbulans olayı var. Sadece bir kere yakalandım o kadar :D

0|0
    0|0
    • o ne dmk

• Düzensiz hava akımı demek aslında. Uçağı zıp zıp zıplatan bir olay.

• İnerken ve kalkarken biraz korkuyosun sadece. Bende yükseklik korkusu vardı, ilk binişimde yendim korkumu :)

0|0
    0|0
  • değil. sadece kalkışta biraz atraksiyon oluyor :D

0|0
    0|0
  • Hiç dua bilmeyip, uçakta arrapççaa öğrenen kuzenim var :)

0|0
    0|0
  • kalkerken biraz tırsıyorsun ama yolculuk esnasında uçağın basıncı dünya ile aynı olduğundan dolayı sanki aşağıdaymış gibi oluyor :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmuyor merak etme.

0|0
    0|0
  • Değişir o ya . Ben mesela ameliyat masasında kahkağa atmış adamım :D

0|0
    0|0
    • Bildğin ya böyle bir gülmne geldi ölücem sandım. Tamam dedi birazdan durursun . Damardan ilacı verdik birazdan uykun gelicek dedi 3-4 sn sonra gözler gitmeye başladı bir bağırdım ben gidiyorum diye. Gözlerimi uyanma odasında açtım odama çıkartmışlar haberim yok. Tüm doktorlar toplanmış başıma 10-15 civarı çok iyi bağırdın ben koridorun başında kalp ameliyatı yapıyodum senin sesinden ürktüm dedi :D

• ucağa bindiğin zaman kroditor koltuktan seç korkacak hiç bir sey yok kalkış 5-10 sn sürer sonrasında otobüste gidermgibisin pasilora surup içebilirisn iyi gelir

0|0
    0|0
  • dünyanın en güvenılır ulasım aracı:))) ayrıca cok keyıflı..

0|0
    0|0
  • korkutucu bir yanı yok sadece sakin ol kalkışta ve inişte adrenalin yükselir bir de hava boşluğuna düştüğü zaman bu arada kulakta aşırı basınç yapar kalkarken ona alış gerisi gelir

0|0
    0|0
  • valla bende hıc ucaga bınmedım yaw ne yalan soıylım merak edıyorum kısmet olursa bınıcem ıns korkuılcak bısey yok ya bı kalkısta bıraz acayıp oluyomusun oyle dıyo bınenler

0|0
    0|0
  • Emin ol bazı karayolu seyahatleri daha korkutucu.

0|1
    0|0
  • Korkulacak hiç bi' şey yok. 8-10 defa bindim.

0|0
    0|0
  • Valla ben uçağa binmekten çok korkarım zaten insanların %25'i uçak kalkış sırasında kalp krizi geçirenler de varmış.

0|0
    0|0
  • sadece kalkarken biraz tuhaf inerkende biraz ama çok eğlenceli bisey olmuo ki sadece bulutları görüosun :) hava bosluığuna geldiği zaman hafifi sallıo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok değil... Uçtuğunuzu bile anlamıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • hiçbir korkutuculuğu yok

al yanına bir dergi ya da kitap okuya okuya git nasıl gittiğini anlamazsın bile

0|0
    0|0
  • korkulcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...