Uçağa binmek korkutucu mu

uçağa ilk defa binicem .nasıl bır duygu kalp hastalıgm var .korkutucu mu gercekten

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• korkutucumu yok be ya çok eğlenceli ucuz olsa eğlenmek için sürekli binerim.

• hiç binmedin bilmiyorum .s

• bence korkutucu değil. kalkış biraz korkutucu olabilirama karayolu bazen daha korkutucu oluyor

• çocukken bindim hatırlamıyorum :D yukarıdan izlemesi çok zevkli oluyor bir tek orasını hatırlıyorum

• Hiçbir şey olmuyor merak etme.

• yok be bişey hissetmiyorsun ki

• değil. sadece kalkışta biraz atraksiyon oluyor :D

• Kalkış ve iniş haricinde gayet bayık bir olay. Haa tabii türbulans olayı var. Sadece bir kere yakalandım o kadar :D

• o ne dmk

• Düzensiz hava akımı demek aslında. Uçağı zıp zıp zıplatan bir olay.

• İnerken ve kalkarken biraz korkuyosun sadece. Bende yükseklik korkusu vardı, ilk binişimde yendim korkumu :)

• kalkerken biraz tırsıyorsun ama yolculuk esnasında uçağın basıncı dünya ile aynı olduğundan dolayı sanki aşağıdaymış gibi oluyor :D

• ucağa bindiğin zaman kroditor koltuktan seç korkacak hiç bir sey yok kalkış 5-10 sn sürer sonrasında otobüste gidermgibisin pasilora surup içebilirisn iyi gelir

• Değişir o ya . Ben mesela ameliyat masasında kahkağa atmış adamım :D

• nasıl ya :D

• Bildğin ya böyle bir gülmne geldi ölücem sandım. Tamam dedi birazdan durursun . Damardan ilacı verdik birazdan uykun gelicek dedi 3-4 sn sonra gözler gitmeye başladı bir bağırdım ben gidiyorum diye. Gözlerimi uyanma odasında açtım odama çıkartmışlar haberim yok. Tüm doktorlar toplanmış başıma 10-15 civarı çok iyi bağırdın ben koridorun başında kalp ameliyatı yapıyodum senin sesinden ürktüm dedi :D

• Hiç dua bilmeyip, uçakta arrapççaa öğrenen kuzenim var :)

• dünyanın en güvenılır ulasım aracı:))) ayrıca cok keyıflı..

• korkutucu bir yanı yok sadece sakin ol kalkışta ve inişte adrenalin yükselir bir de hava boşluğuna düştüğü zaman bu arada kulakta aşırı basınç yapar kalkarken ona alış gerisi gelir

• Korkulacak hiç bi' şey yok. 8-10 defa bindim.

• Valla ben uçağa binmekten çok korkarım zaten insanların %25'i uçak kalkış sırasında kalp krizi geçirenler de varmış.

• valla bende hıc ucaga bınmedım yaw ne yalan soıylım merak edıyorum kısmet olursa bınıcem ıns korkuılcak bısey yok ya bı kalkısta bıraz acayıp oluyomusun oyle dıyo bınenler

• Emin ol bazı karayolu seyahatleri daha korkutucu.

• sadece kalkarken biraz tuhaf inerkende biraz ama çok eğlenceli bisey olmuo ki sadece bulutları görüosun :) hava bosluığuna geldiği zaman hafifi sallıo :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...