• Sor
  • Bence

Sonum Ne Olacak Acaba......

ben 30 yaşındayım çirkin bir insanda değilim işim de var etrafımdaki insanların biçoğu en güzel yaşımda olduğumu söylüyor (henüz bir güzelliğini... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evde kalıncak yaşa girmişsin hatta bir kaç senede geçmiş, şimdi sen bunları yazınca çalıştıgım şirketteki özlem geldi aklıma , ne hikmetse talipleri onu negenmiyor hatta kel olanlarda begenmiyor göbekli falan ama bu kız 33 yaşında ve bazı taliplere cok saygısızca tavır sergiliyorlar yani adam platin gibi degerli ama adamın işini konumunu begenmemezlik var sende bunun gibiysen vay senin haline , ama geç kaldın bak , şimdi seni burada teselli etmeye çalışacak bir sürü palavra okuyacan ama 30 gercekten geç kısa zamanda akılcıl bir karar alve evlen nezaman evlenicende cocuk dogurucan o cocuk büyüyecekte miite muşta falan filan, 30 geç ama kadına göre gerci bende geciktimya kelin ilacı olsa başına sürer tabi benim durumum farklı bende sıkıntı yok işleri anneme devrettim , sıkıldım sevgili mevgili beni bozar bu saatten sonra , mesaj atmalar her saat aramalar falan sıkar beni.

Erkekler Ne Diyor 18

• kriterlerinden vazgeç

• Doğru yerdesin.

• bize de derken ? kızlar mı ? erkekler mi ? yoksa 30 yasın üzeri bekar olanlar mı ?

• 30 yaşına gelip evde kalmış olanlarr kız erkek :)))

• birinizde çirkinim huysuz aksiyim bu yüzden evde kaldım desin dişimi kıracam amk merak etme her kör atın alıcısı vardır bulursun kendini yamayacak birini... zaman sadece zaman

• çirkin felan değilim gayet güzelim kimseye yamanmayada ihtiyacım yokkkkkkk

• evlenilir evlenilir de, genelde o yaşlarda olan kız güzel ve çıtı pıtı ise babası yaşında amca tipli herfilerlen evleniyür. ama kısmet işi istisnalar olar

• bemnim teyze kızı 31 yaşında kendi yaşında bir öfgretmenle evlendi ama kız çirkin zayf kısa
      gel gör ki çirkin şansı valla kocası el üstünde tutuyor
      yani bbabası yaşındayla evlenmemiş kız çıtı pıtıda degil ölü gibi canı yok nerdeyse

• neslinur kısmet işte :D

• boşver öyle diyenleri kısmet isleri bu isler belki oynak olsan oo derler güzelluik aramazlar o yüzden boışver sen helal yollara bak böyle bozma kendini

• Bu işler birazda kısmet sabretmek lazım sen biraz daha az seçici ol madem artık evlilik istiyorsun :)

• hayatında hiç flört yaşamadıysan onlara hak veririm

• çok yaşadım

• Öncekileri Göster
    • ne alakası var flörtle

• tanıdığım tüm evde kalmış kızlar hayatında hiç flört yaşamamıştı.
      flörte bile korkuyorlardı ki evlensinler

• evlenmeyi düşünüyorsan şayet illa bulursun kendine göre birini millete bakma

• daha 30 olmadım ama yalnızlık zor bian önce arayışa gir bence :)

• Bizde teyzemin oglu var ona diyoruz 30 yaşında öğretmen evde kaldı,gel seni ona alalım :D :D

• ekle beni kurtul dertlerinden :)

• ALLAH hayırlı kısmet versin inş...

• aminnn

• amin..

• Boşver kimin ne dediğini, önemli olan senin ne hissettiğin, ne düşündüğün, ne istediğin ve ne beklediğin hayattan. O sana akıl verenlere veya eleştirenlere de ki, böyle atıp tutacağınıza, savuduğunuz şey konusunda hedef gösterin. Yoksa öyle boş boş konuşmak ve saçma sapan ahkam kesmek çok kolay.

• işte sorun orda kimse hedef göstermiyor sadece yargılıyorr

• O zaman hiç ciddiye alma ve boşuna moralini bozma. Seni senden daha çok kimse düşünemez. Kendin için doğru olan neyse, değerlerin ve doğruların doğrultusunda onu yap. Gerisi hikaye yani. Boşver salla gitsin.

• takma bence..her ınsanda olur..yaşın guzel bır yaş ama:))) hıc bırseye gec kalmıs degılsın..

• (Yaş: 25-29) ben 30 yaşındayım hoş durmuş sorunun başı :)

• kendimi çok yaşlı hissediyorum da ondan ölee yaptım

• Benim tanıdıklarım bunu hiç kafaya takmıyor sen niye takıntı yaptın acaba. Kısmet bu işler zorlamayla olmaz ki ama

• tabiki

• yha sen evlenmek istiyosan bulursun illaki biri ni

• istiyorum da bulamadım :)

• Öncekileri Göster
    • bilsemmm

• :) aynen nerede yasıyosun

Kızlar Ne Diyor 7

• Hah ben de intihar edeyim yavaştan...

• yha bıraka yha ne bakıyorsunkadın kendıne baktıkca guzeldir elini sallasan ellisi benım cevremdekıler 30 35 de evlenenler varrrrrrrrrr

• önce eş seçme kriterleriniz düşünün fazla detaycı olmayın sonrası kolay olur

• 31 yaşında bir kadın olarak kendimi hiç o kategoriye koymadım.kendinin farkında olmak gibisi yok.evet en güzel yaşlardan biri ,tavsiyem tadını çıkar.tek başına önce insan mutluluk nedir anlamalı ki hayatına biri girdiği zaman da bunu paylaşabilsin.etraftakilere göre hayat yaşanmaz.

• haklısın teşekkür ederimmm

• Edelim ama acele etmeden çabuk çabuk...

• yas ilerledikçe koca bulmak zorlasıor fikirler değişio ve daha iyisini istiyosun ablamda 30unda evlenmedi ondan biliyorum bu gidişle evde kalacak belli ama seni bilemem yinede

• aynı durum bendede var ya bende çirkin degilim üni mezunuyum iş yok evkızı oldum gibi ama işi mesklegi olan adam yok ya da bana denk gelmiyor bende üzülüyorum tahsilliyimnasıl ortaokul mezunu kalkıpta matematik ögretmeniyle evleniyor biz tahsilliyiz üni okuduk evde kaldık valla yaş 28 oldu nerdeyse çirkinler mi koca buluyor onu anlamıyorum öyle yakışıklı tahsilli kocayı nasıl buluyorlar hala anlam veremiyorum kzıgörsen boyu kısa zayıf eti de yok kemigi de özürlü çocuk gibi kalkıpta kadrolu ögretmenle evlenmiş ben buna şaşıyorum

• okuyan kız evde kalıyor genelde zaten :D kriterler yükseliyor çünkü :) laf atmıyorum yalnış anlama bunu diyen ben 24 yaşında bekar mühendisim :) ben alıyorum 4bin maaş talibim alıyor 2bin. bu yüzden niye evde kaldım diyemiyorum :)

• 24 yaş evde kaldın sayılmazsın 27 üstüysen kaldın derdi seni sarar sana etraf bile evde kalmış gözüye bakar o yüzden bul biribirini yolun sonuna yaklaşmışsın benden söylemesi canım

• kısmet valla :) bir yaştan sonrada zor birilerini sevmek alışmak, beraber yaşamak.

Yükleniyor...