Sonum Ne Olacak Acaba......

ben 30 yaşındayım çirkin bir insanda değilim işim de var etrafımdaki insanların biçoğu en güzel yaşımda olduğumu söylüyor (henüz bir güzelliğini... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• evde kalıncak yaşa girmişsin hatta bir kaç senede geçmiş, şimdi sen bunları yazınca çalıştıgım şirketteki özlem geldi aklıma , ne hikmetse talipleri onu negenmiyor hatta kel olanlarda begenmiyor göbekli falan ama bu kız 33 yaşında ve bazı taliplere cok saygısızca tavır sergiliyorlar yani adam platin gibi degerli ama adamın işini konumunu begenmemezlik var sende bunun gibiysen vay senin haline , ama geç kaldın bak , şimdi seni burada teselli etmeye çalışacak bir sürü palavra okuyacan ama 30 gercekten geç kısa zamanda akılcıl bir karar alve evlen nezaman evlenicende cocuk dogurucan o cocuk büyüyecekte miite muşta falan filan, 30 geç ama kadına göre gerci bende geciktimya kelin ilacı olsa başına sürer tabi benim durumum farklı bende sıkıntı yok işleri anneme devrettim , sıkıldım sevgili mevgili beni bozar bu saatten sonra , mesaj atmalar her saat aramalar falan sıkar beni.

Soran beğendi