Kutuplarda hayat var mı acaba..?

Son zamanlarımda bu toplumdan bu ulkeden kendi ailemden o kadar nefret duymaya başladım ki ne yapacağımı bilmiyorum..? pasaport çıkardım vizesiz bir ülkeye kaçmak istiyorum sonra kaçak yaşamak ve denetimi az olan bir ülke jamaika venezuela moğalistan ya da kutuplar az insan öz insan ve turk(turk kurt laz çerkez) olmayan..Eskimolar ve hint okyanusunda bir adada yaşaan suyun sutunde olan bir toplumun dunyada en mutlu toplum olduğunu okumuştum doğru mudur ? insanların istekleri azaldıkça manevi mutluluğu artıyor mu..?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben bu konuda gerçekte ciddi ciddi düşünmeye başladım jamaikayı araştıyorum iç savaş yok okyanus sahil var millet zenginlik için birbirini yemiyor gibi bir görüntü var acaba doğru mudur yoksa bu toplumalarda insanalar biribrlerine düşman olmak için bir şeyler icat etmişmidir..?
bekle beni jamaika...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Son cümle doğru olabilir :) Tespitse tespit :)

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar yiyeceği nasıl avlayıp depolamak için tek tek uğraşacaksın

• o kaadar derken tum kavme değil herhalde sadce kendim için avlanacağım..:)))

• Orada sen ben yok:D

• Oda hayatmı beee :D :D Var tabi ama zor..

• Son cumlene katiliorum..diger yazdiklarina biraz gercekci olmak lazim..kacak yasamak gibi..oyle biraz zor..belki multeci olarak bir ulkeye kacabilirsin..bence bunlari arastir

• enden kaçak yahu..jamaika vize istemeyn bir ulke ve vat için çok yoracak bir ülke olduğunuda sanmıyorum çünkü adamların sosyo-ekonomik durumları belli...her gun dunyanın her yerinden göçmen alan bir ülke değil adamlar zaten turist ve yettırımcı çekmek istyor adamlar aylık 200 dolara çalışıyorlarmış demek istedğimi analyabildin mi..?

• Ben seni anladim ama eger oturma musaden yoksa geri gonderiliorsun ulkene..bu yuzden yani..

• jamaika gibi bir ülkede bu kadar sıkı tutulduğunu pek sanmıyorum tr bile kaçak kalanalra kulbuna uydurup ruslara vat dağıtan bir ulke ki turkiye siyasi mekanizma olarak jamaikadan daha gelişmiş bir ülke..

Erkekler Ne Diyor 3

• insanlar ilkelleştikçe mutlu oluyorlar ;

• ama brezilyada seçimleri pc başı oy kullanan bir amazon yerlisi vardı 90 bir dergideki fotoğraftı..:)))

• onu bırakta birlikte isveçe gidelim :D Uma Thurman'ın alayını ayarlarım sana :D

• Pulp fiction ı yeniden çekeriz. Ama ben travolta olurum :D

• :DDD travolta dans konusunda ustadır o filmde tek kelime ettiğim sahnedir tamamen kendisine bıraktığım bir sahnedir..;)

• Sonra meksika ya gider reservoir dogs u çekeriz :D ben profildeki bay sarı ve ya pembe olurum :D sen de white olursun :D Tarantino yu sik*r et :D o gelmesin

• Güney kutbunda bilim adamları var 365 gün, oraya git. Ben gittim, geri zor döndüm, işim olmasa orada kalırdım.. (:

Yükleniyor...