Annem ve amcamı yakaladım o günden sonra psikolojim bozuldu 2 haftadır ablamdayım 😔😔?

Gizli Üye
babamı 4 sene önce kaybettim , amcam da eşinden 7 ay önce ayrıldı sık sık bize gelir birşeyler alırdı annemle çok samimiydi sonuçta amcam hiç aklıma kötü bir şey gelmemişti, taa ki 2 hafta önce ikisini de salonda ilişki esnasında görene kadar. 😔
hocamız gelmediği için 2'ci ders boştaydım ev çok yakın diye gidip birşeyler yiyim dedim anahtarla girdim kapıyı açar açmaz çığlık sesleri geliyordu biraz korktum sessizce Solana doğru ilerledim kapının kenarından baktım şok geçirdim hemen onlara görünmeden kaçtım evden ablama geldim hâlâ susuyorum ama alt üst oldum annemden midem bulanıyor o evin kapısından bile girmek istemiyorum ne yapıcam ben 😔😔😔😔
Annem ve amcamı yakaladım o günden sonra psikolojim bozuldu 2 haftadır ablamdayım 😔😔?