Yazın Yapılacaklar Listesi!

Hola! 🌸 😌 Yaz geliyooooor... İçimiz kıpır kıpır mı? Çoğunuza sorsam hayır cevabı alacağım bir soru biliyorum ama peki siz şunu biliyor...
10 19

Pitbull'dan Daha Tehlikeli 6 Köpek Irkı!

6-) Kurt Köpeği (Wolf Dog) Listemizin son sırasında yer alan Wolf Dog cinsi köpek %70 kurt %30 köpek genine sahip bir ırktır....
5 13

Balıkseverler Buraya! Balıklar İçin Sağlıklı Bir Akvaryum Kurulumunu Gelin Birlikte Öğrenelim!

Yaklaşık 1 yıldır severek uğraşıyorum bu hobiyle. Küçük bir fanusla başlayıp evime yüzlerce litrelik bir akvaryum kurulumu yaptım. 😄....
1 3

Anime Kızı'ndan Yüzünüzü Güldürecek Komik Görseller Serisi: Part 1

Bu adam kim ve neden böyle pozlar veriyor :d O öyle değil yaa... Evet öyle ama ondan değil :d Go Siss! Slaayyy! Çalışma ortamından...
0 4

Gelin, Bilimsel Yöntemle İlgili Doğru Bilinen Yanlışları Düzeltelim

Daha önce soru formatında biraz dürttüm bu konuyu, ama "sorarak" olmuyor. En iyisi ana hatlarıyla kabaca, kolay bir dille anlatmaya...
3 12

Uzaylılarla Asla Karşılaşamayacağız, Neden mi? Biraz Bilim, Biraz Kurgu Yapalım (Part 2/2)

Uzaylımızın nasıl bir ortamda var olabileceğini önceki kısımda tartışmıştım. Bir çok tesadüfî etmenin bir arada olması gerekiyor. Bunun...
3 12

Uzaylılarla Asla Karşılaşamayacağız, Neden mi? Biraz Bilim, Biraz Kurgu Yapalım (Part 1/2)

Evet, evren çok büyük, hatta gereksiz büyük. Zibilyon tane galaksi var, her galakside zibilyon tane yıldız var. "Abi kesin vardır"...
4 11

Kombiden neden su akar, nasıl düzeltebilirim?

Basıncı düşmüştü hallettim. Şimdi de su akıtmaya başladı anasını sattığımın kombisi.
4 11

Of geçen sene dindar olmaya çalışırdım daha önemserdim?

bu sene orucu bile önemsemiyorum nasıl düzelirim ya da böyle devam mı eder sizce
1 4

Haydi bakalım namaza. Kimler kıldı?

Huzur huzur 🥰
4 6

Yaptığım hatalardan çok pişmanlık yaşıyorum, tövbe ettim sizce Allah affeder mi?

Oruç tutuyorum ama kabul olmuyormuş gibi geliyor. Aklıma her geldiğinde kendimi öldürmek istiyorum bana yakışmayan şeyler yaptım Allah'a...
9 6

Arkadaşlar selam büyü ile sormak istediklerim var bilen biri varsa yazabilir mi?

Öncelikle merhaba. Bende büyü olduğunu his ediyorum ve gittiğim tüm falcılar hocalar herkes bende büyü olduğunu söylüyor kimseye güzel...
4 3

Kızlar 17 yaşında tekvandocu kız beni dovebilcgni söyledi bende arabamı koydum iddiaya sizce kim döverdi?

Kız 17 yaşında 175 cm 66 kg ben 28 yaşındaym 170 cm 60 kiloyum

Huyumu bilmeden suyumda yuzersen bogulursun ne demek?

Ne anlama geliyo sevdigim cocuk gorsun diye koydum ama. anlamini bilmiyom. havali geldi sadece acil
1 7

Halam neden böyle yapıyor?

Halamla kaç yıldır komşuyuz geçenlerde ilk defa bir gideyim dedim zaten kocası hep buyur ediyordu gel bize gündüzleri evde yalnız durma...
1 4

Soru sorduğunda hangi cevapları duymaktan hoslanmazsin?

burada veya gerçek hayatta
1 7

İnternet üzerinden kolay yoldan kazanılan para ile fitre verilir mi?

İnternet üzerinden ayda 20 bin üzeri kazanıyorum. Oruç tutmuyorum, tutmadığım her oruç için bir kişinin bir öğün yemek parasını versem...
1 4

Bu ülkelerden hangisine kaçmak iyi olur?

Bu ülkelerden hangisine kaçmak iyi olur
1 5

Cehennemin %70 ini kadınlar oluşturacakmış ne diyorsunuz bu işe?

şayet doğruysa umarım ben oraya giderim (!)
14 4

Ruslar Avrupalı mı? Avrupalı sayılır mı?

Avrupalılar Rusları Avrupalı olarak görmüyor. Bunu sebebi Slav olmaları mı yoksa Rusların Solcu olması mı? Polonya, Çekoslovakya vb. de...
0 2

KS deki en saçma ve ilginç soruya hazır mısınız?

İlk görseldeki şu durumda sizce yavru çitaların hayatta kalabilmesi için anne çita ceylanı yakalamalı mı? Yoksa ceylan kurtulup...
6 7

İslami bilgiye özellikle fıkıh bilgisine sahip olanlar cevap verebilir mi?

Öncelikle bu soru tamamen kafamı kurcalayan ama kişisel bir konu değil ancak cevabınızı çok merak ediyorum. İslam'a göre faiz haramdır...
0 2

Milli kimlikler ve Ulusçuluk sizce hastalık mı?

Amerikalı, Alman, Rus, Türk, Arap, Japon, Çinli, Afrikalı. Bütün bu milliyetçilik sizce insanlığın bir hastalığı mı? Bir insan çekik...
3 2

Öne Çıkanlar

Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı Kütahya nasıldır?

Askerliğini Kütahya havacı er eğitim tugay komutanlığında muhafız eri olarak yapan var mı?
1 5

Eve süleymancık girmesi ne anlama gelir?

Yarım saat önce falan uzanıyodum uyucaktım tam bir baktım perdede bişi kıpırdıyo pencerenin yanında yatağımda hemen kalktım koştum...
14 12

Kulağın içinde çıkan sivilce Allahın tokadıdır ne demek?

Böyle bir söz duydunuz mu, kulağın içinde çıkan sivilce Allahın tokadıdır ne anlama geliyor?
0 2

Kulak yanması ne anlama geliyor?

hani derler ya kulak çınlayıp ya da yanınca biri anarmış diye..şu an sol kulağım yanıyor feci hemde..sizce bunun anlamı ne olabilir? sol...
2 4

Ege mi Dokuz Eylül mü ?

Hangi üniversiteyi tercih edersiniz ? Yol ulaşımı bina güzelliği öğretimi kampüsü vs ?
4 5

Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam Ahmet'in nesidir?

Ne soruymuş arkadaş gece gece uykum kaçtı! Ahmet’in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen kişi ahmetin nesidir? Yarışmada çok konuşuldu...
237 309

Bir ölünün ilk 36 saati neler oluyor?

Bilinmezlik gerçekten korkutuyor.
5 8

Teşekkür eden birine ne cevap verirsiniz?

Stajda olduğum için iş veriyolar yapıyorum sonra teşekkür ederim diyolar o an önemli değil desem bir şey rica ederim desem bişey ne...
13 17

Beden işçisi ( GENEL ) bu ne demek ne iş yapar ?

Bilen var mı çoğu beden işçisi genel iş veriyor ne işi acaba?
4 8
YÜKLENİYOR...