Bilmem kaç aylığına bilmem nereye gidiyorum? Ne ayak?

Facede hatunlar arası bi zerzavat başladı yine..biri 10 aylığına mexico ya gidiyorum yazarbiri 21 aylığın new yorkkadınlar arası yeni bir şifre..Bilen varsa sülesin.. uğraştırmayın adamı :)

Güncellemeler:
Doğum günleri ile alakalı bir şey olduğunu keşfetmiş durumdayım :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu da mı meme kanseri? birinin kızlara memenin böyle bişi olmadığını anlatması gerek.

• hahaha süpersin :)

• verdim artını mortuzcuğum :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Bundan senin çıkarın ne:))?

• Bilirsem iyi olur :))

• Nerde bende o para:/

• Haha şimdi soruyu anladım:)

• pazaramı çıkıyolar be... bende gitcem...

• Çok ilginç kızlar bana bunu niye yazmadı.

• Kızlar bir ara da çekmecemin içinde,kapının yanında,dolabımda falan muhabbeti vardı...Ha bir de çorba,ana yemek,ha tatlı da olsun çok mu şey istedim falan...bilen yorum yapanlar hatırlar...O kadınlar arası dayanışma ve birlik olup oluşturdukları şeyler :)

• bazen hemcinslerimin bu gibi saçmaliklarindan dolayı kiz olmaktan utanıyorum.

• ahahah sır :) bir arada yiyecek modası vardı canım kurufasulye itiyor yok çiğköfte istiyor gibi.

• Söylemem ihihihi.

• beni biryere çağıran olmadı:))

• bilemicem..

Erkekler Ne Diyor 6

• elbet çıkar ortaya boşver

• ocak - meksikasubat - londramart - miaminisan - dominik cumhuriyetimayis - fransahaziran - st petersburgtemmuz - avusturyaagustos - almanyaeylul - hollandaekim - amsterdamkasim - las vegasaralik - colombiamesela : 13 kasim icin "13 ay icin las vegas'a hareket ediyorum" gibi...

• Rahat bırakmam gerek.. Altına yazılcak tek bir cevap ver böylelerine ... BSG :)))

• Farketmez, yapıyolardır gene bişey.

• link @3 yarmıştır.

• ozaman bırakıcaksın gidicek

Yükleniyor...