Kızlar evlendiniz evinizde moldovyalı bir temizlikçi istermisiniz?

Evlendiniz ve ev işleri için eşiniz moldovyalı bir hizmetçi tuttu. yatılı kabul edermisiniz yoksa gerek yok ben temizliği yaparımmı dersiniz?Erkekler sizde ispanyol bir bahçıvan kabul edermiydiniz :D şaka tabi burayı geçelim :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eşime güveniyorum ve o da beni bilir ve güvenir. O yüzden ikisindede bir sakınca yok. Korkacak birşeyim yok...

• : D

• Öncekileri Göster
    • Doğrudur, haklısın, herkesin kendine göre bir sebebi vardır.Bu konu hakkında söylemiyorum.Fakat bunu eşine/ fark ettirme çünkü fazla kıskanç olduğunu anlarsa ilişki zora girebilir.Sıkar haberin olsun

• Teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır

• Size iyilikte yaramıyor.. :)

• Temizlikçi istemem.

• He ya isterim mi denilcegini bekliyorsun :D hepimiz dizilerle büyüdük neler olur biter film seridi gibi gözünde canlandir bakalim

• Canlandırdım bir an.. güzel aslında eşiniz sizin için belkide ayda 2000 tl feda ediyor ama siz işin çakallığındasınız

• Öncekileri Göster
    • Çok fazla dizi izliyoruz belli zaten.. Evine hizmetçi alan bir kii muhtemelen durumu iyidir.kendini hizmetçiyle yatarak vs. sıkıntıya sokarmı.. :))

• Ya ben cok izliyorum :D sen bir yazdigin oku sonra sölediklerime bak demicem cünkü burda sorunlu benim :D

• Ne işim var elin zillisiyle kendi işimi kendim görürüm ben :)

• kose bucak bı toz alırım de .

• Öncekileri Göster
    • :) Neden benim arkadaşımın evinde var bir tane filipinli 5 senedir yanında, villanın alt katında banyosu ve tuvaleti kendine ait kocaman minik bir ev büyüklüğünde odası var. Evide temizliyor, çocuklarada bakıyor, yemeğide yapıyor... Hepsini bir kefeye koymamak gerek.

• yok ben ıstemem evımde yabancı kocama sarkar :D

• İstemem çünkü temizliği güzel yapabileceklerine dair endişelerim var, kocama güvensemde bu yüzden istemem.

• Ne güzel yorumlar ne tutumlu eşler varmışta haberimiz yokmuş :))

• Lipstick :) bendende sana +1

• Evimin temizliğini ben yaparım. illa ki temizlikçi olacak ise moldovyalı olmasına lüzum yok

• Moldovyalılar yatılı imkanı oluyorya o nedenle yoksa kötü bir fikir yok ;)

• Öncekileri Göster
    • profile baaak düşünceye bak senin gibi medeni birine yakıştımı şimdi :D

• :D temizlikçiye gerek yok diyorum ya işte. evimi temizleyebilirim. bir de moldovyalı mı allah korusun. evliliğimi bitirmeye niyetim yok

• Hayır,hizmetçiye gerek yok.

• Size iyilikte yaramıyor..

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence isteyin, çok güzel oluyorlar <3

• bahçe işlerini seve seve yaparım gerek yok başkasına

• ahaha

• hapse ya da mezara gırmek ıstermısınızle aynı soru :D

• bu ıyıydı ;)

• Ne alaka canım ya Alla Alla... Bu kadar hasta olmayın Allanı-sen...Adam illa eşiniz ile bir ilişki yaşayacak diye bir kaide mi var? Siz zaten bunu düşündüğünğz anda olmayan birşeyi olmuş gibi gösterip adamı öldürür karınızada isim takarsınız. Dikkat etmek gerek böyle şeyler şakaya gelmez...

• Moldovyalı bir sevgilim var ben napıcam? :))

• :)))

• Abi o temizliğe çocuk bakmaya gelen Moldovyalı ya da Gürcü kadınları 20li yaşlarda çıtır güzeller zannediyorsan çok yanılıyorsun

• Neden? zaten olayın o boyutunda değiliz geçelim o kısmı :D

Yükleniyor...