Bi insan neden çok uyur?

Hasta mıyım diye korkmaya başladım ya hayatta böyle uyumazdım gece 4de yattım sabah 8de kalktım ara ara uyanıyorum tekrar uyuyorum bütün gün uyku istiyorum nedir bu böyle çok sinir bozucu bir durum ya tüm düzenim alt üst oldu

Güncellemeler:
aksam 8 pardon

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tripanozoma gambiensis.. olabilir.

• anladım bencede

Erkekler Ne Diyor 6

• bence mutsuzsun

• Bir insan uykusunu alamaz ise doğal olarak uyu sen çok uyumuyor uykusuzluk çekiyorsun bir doktora görün ve uyku saatlerini düzenli hale getir geçmiş olsun

• ne doktoru bunun için

• Bir psikolog bu konuda yardımcı olacaktır

• insana uyudukca uyuyası gelir :)

• Gece 4te yatmak sağlığını altüst eder adam akıllı bir spora başla en ideali koşu park,orman tarzı biyer varsa koştur kendini ter at sonra bebek gibi uyursun düzende yerine oturur doktorunda söyleyeceği şey bu

• Psikolojin bozuk kardesimm..bak kendine..bu hayati kafaya takmaya gelmiyo..basedemezsin hayatla

• az bile uyumuşsun. dalga mı geçiyon. şizofreni olursun o kadar az uyursan

• ne diyon be :D

• Öncekileri Göster
    • gece 4 aksam 8 yanlıs yazdım

• öyle de:) normal çünkü sen gece uykusu almamışsın o yüzden

Kızlar Ne Diyor 5

• şuan ki nesil böyle hepimiz şizofreniz :D

• ne alaka şizofrenlikle

• şizofreni belirtisiymiş

• senin yine iyimiş ben 11 saat uyuyorum. depresyon belirtisi.fazla uyumanın hastalık boyutunda olması için sürekli devam etmesi gerekir.geçici olarak fazla uyuma isteği kişinin psikolojik durumuyla alakalı.bu aralar seni üzen ve yıpratan olaylar yaşıyosan eğer zor bir dönemden geçiyosan bu olaylara karşı vücudunun verdiği doğal tepki fazla uyumak. bu sorunlarını çözdüğün zaman uykunda düzene girer. bol bol spor yap sağlıklı beslen.

• benim senden daha fazla

• Öncekileri Göster
    • napıcaksın ne işine yarıcak

• neyse tamam

• ara sıra oluyor insana öyle

• bendede oyle oluyor ,pc olmasa tum gun uyurdum kesin

• daha aksammı sabah mı bilmiyosun beyınsız gerizkalı gizli seni :D

• gerizekalı beyinsiz dediğin kişi seni bir döver bir döver ananın amından cıktığına pişman olursun biliyoo musun simdi götün varsa gizliden cık dicem ama sende og*toldugunu sanmam ve kesin ergensin bencede cıkma ama gizliden cünkü pişman olursun :D

• Öncekileri Göster
    • ulan gerizekalı sus amk uza diyoruz

• kes fahise

Yükleniyor...