• Sor
  • Bence

Turkcellden aveaya geçiş

Turkcellden aveaya geçmeyi düşünüyorum ne yapmalıyım müşteri hizmetlerinden olmuyo değil mi turkcele gitmem gerek ? bir de 6 günde oluyomuş doğru mu ? Ve ne kadar ücret ödemem gerekiyo , hattımdaki tller sms paketim ne olacak ? :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ücret ödemiyorsun geçiş talebini yapıyorsun avea ya okadar..

• Tamam sağol:)

• rica.. 500 dk 5000 sms her yöne .. sınırsız net 23 tl bende.. öğrnciden faturalıya geçişte böyle yaptılar trcellde bu özelliklerde 80 tl den aşağıy almaSSIN :)

• Dakikaya ihtiyacım yok da her yöne sms ve net paketi olan bir kampanya varsa yaparım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• her hangi bir ücret ödemiyorsun paketinde herşey bitiyo gerı alamıyorsun 3 ila 6 gün içinde açılıyo bende 2. gün açıldı açılmadan önce sms geliyo zaten direk bir avea bayisine git yeter

• İnşallah benim de erken açılır o zaman yarın gidicem teşekkür ederim

• büyük hata yaparsın aveaya geçersen

• Nİye ? Mecburum ama zaten

• Öncekileri Göster
    • :) Memlekete gidicem, orda aveadan başka hat çekmiyo bu yüzden dönmek zorundayım :)

• nereki ora sadece avea var orda çok garip :D

• avea ya gitmen gerek .. nüfuz cüzdanını istiyorlar ... bir anlaşma imzalıyosun geçmek istiyorum diye ... 1 hafta içinde geciriyolar :)

• Peki geçiş bedeli var mı ?

• yok die biliyorum 2 defa değiştirdim turkcellden vodafone ya ve tam tersi sonrada :)

• Tamam :)

• avea baııne gıt numaramı tasıycam de ya ne musterı hızmetı ya da ne turkcell artık bıttı ısınturkcelle aramza hos geldn avea da harıka kampanyalar var mutlaka gecmelısın

• Turkcellden yediğim kazıklar yetti artık bencede ya

• benimde turkcell turkıyede cok ınsanın canını acıttı bnce gec bıle kaldın. bıde toplumda 532 duyunca brjuva gozyle bakılmıo mu hayrt edıorm bnce öküz gözyle bakmak gerek

• Turkcellden Aveaya geçiş attan inip eşeğe binmeye benzer..

• 500 dakika 5 bin sms 1 gb internet 19 lirayken ben turkcellde her ay sadece sms paketi için 12 lira yüklüyorum

• Rakamlarla aram iyi değildir iş dışında..

• avea'ya gitsen olur bence hattaki smsler - tl'ler muhtemelen yanar valla 1-2 günde oluyor yanlış bilmiyorsam

• Aveaya gideyim o zaman teşekkürler

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• aveaya gitmen gerek . bedavaya geciyosun.6 gün tcell kullanıyosun 7. gün avea hattın acılıyo onu takıyosun..tl sms vs hepsi silinecek

• Nasıl yani ikinci bir hat mı veriyolar ?

• aynı numara üsttine yeni hat veriyolar

Yükleniyor...