Bu gece dua edelim mi?

Gece duası, duaların en güzellerinden biri ve makbul olan saatidir. Allah Teâlâ, her gece ve gecenin üçte biri kalınca, dünya semasına gelir ve şu şekilde buyurur. Mülkün sahibi Benim. Kim bana dua ederse ona cevap veririm. Gece yapılan dualar, Allah katında gündüz yapılanlara göre daha çabuk makbul olur. Uykunun en güzel yerinde şeytan kişinin tepesindeyken, dua ve niyaz için kalkan kulun duası geri çevrilmez.

0|4
117

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük dua Allah tan bizim için en hayırlısını vermesini istemek ve verdiği sonsuz nimetlere şükür (teşekkür) etmek ve ona sonsuz minnet duymaktır tabi günde 5 vakit huzuruna çıkıp namaz kılmak ayrıca bazen açıp kuran okumak lazım

Allah güzel dualarını kabul etsin (âmin)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Allah'ım kalan ömrümüzü geçeninden hayırlı kıl..

1|1
    0|0
  • amın edelım ınsallah

1|0
    0|0
  • şu kısmi duzeltim allah semaya gelmez ozaman allah her yerdedir kavramı ni yalanlamış oluruz

duaya amin

1|0
    0|0
  • Allah bizi seviyor keşke ona layık olabilsek...

1|1
    0|0
  • Amin. edelim

1|0
    0|0
  • Allah dünya semasına gelmez varlığıyla o kapı kapalıdır. Hz. Musa dahi görememiştir. Dağ parçalanmıştır... Bilginize.

1|0
    0|0
  • hangi kulun ama?

1|0
    0|0
  • Allah razı olsun gece bu saatlerde dua edenlerin sayısını arttırsin bana dua et ben de duaciyim

1|0
    0|0
  • valla helal olsun

1|0
    0|0
  • Allah bizi affetsin

1|0
    0|0
    • Ya rabbi sen aff edicinsin, aff etmeyi seversin, bizleride aff eyle. Rabbim cennetine alsin :(

• اللهم الرحم أمة محمد
      الهم النصرنا في تركيا

• edelim inş...

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • Rabbim kabul etsin bacım herkesin hayır dualarını.

1|0
    0|0
  • Allah hiç benim duamı kabul etmedi.

1|0
    1|1
    • Öyle deme dostum çünkü Allah senin için en hayırlısını bilir ondan hayırlı şeyler iste çünkü her istediğimiz şey hayırlı değildir Allah bizim için en doğrusunu en iyisini bilir

• @panaromikkafa eminim Suriyeli Müslümanlar için böylesi daha iyidir

• Banada dua etsene be

1|0
    0|0
  • bana da et sabah namazlarını kaçırmayayım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...