Yıllarca yalnız yaşadım 18 yaşından beri şimdi zengin olduö ama bunlara ne oldu acaba?

yaşım 26 18 yaşından beri yalniz yaşadım nr annem sordu nr kız kardeşim nede babam ne amcam ne amca çocukları ne dayı larıö teyzeler im nede onların çocuk ları dışlandım sebebini bilmedigim hâlde onca kavgalara girdim ama kimsenin hakkına girmedim korkusuz biri oldum kimileri psikopat dedi kimileri adam dedi askere tek gittim geldim geldiğimde trabyada bir zengin adamın özel güvenliğini yaptım 5 sene boyunca adam 3 ay önce öldü Allah rahmet eylesin mirasından 2 milyon bırakmış bana ramazan beyin çocukları beni kovdular mirası için bende avukat aracılığı ile aldım simdi durumum iyi son model araba sıfır daireler aldım özel güvenlik sirketi kurucam beni dışlayan ailem bunu öğrenmiş şimdi canım benim demeye başladılar ulan annem dahi olsa iyilikli yapmak istemiyordum kendim evlenir yuvanın kurarım siz olsanız bu şekilde düşünmez misiniz?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Paranın gücü ben olsam yüzlerine çarpardım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aga ben olsam. yuzlerine bakmam hoş aynisini yasiyorum hic birinden fayda gormeden yanliz buyudum bu yasa kadar yerinde olsam yuzlerine bakmam bu mevkiye bu guce tek gelmissin sonucta.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar seni karakterin için değil para için seveceklerse ben o anneye ne anne derim ne o aileye aile derim. Bırak ne halleri varsa görsünler.

0|0
    0|0
  • bende 17 yaşımda ayrıldım evden 20 yaşıma kadar takıldıö simdi askerdeyim haala aynı ama gözümde hiç bişey kalmadı

0|0
    0|0
  • Evlenmek enailik aga keske allah para verirken akil da verse biraz 😂😂

0|0
    0|0
  • anne başkadır ama sonuna kadar haklısın parayla gelecek sevginin gelmemesi daha makbul

0|0
    0|0
Yükleniyor...