Kızlar özel günlerini neden saklar?

Gerçekten merak ediyorum bir kuran oku deyince okuyamam diyene kadar sanarsin canını istedim şekilden şekile giriyorlar neden o duruma giriliyor anlatır mısınız efendi bu üslup ile

Güncellemeler:
Olay kuran okuyup okumamak değil ya yukardaki soru asıl olan ona odaklanın güzel insanlar

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Aslında saklanacak bişey değil bu durum, her kadının doğasında olan bişey ama nasıl ki biz regl dönemindeyken babamıza, erkek kardeşlerimize söylemiyosak erkek arkadaşlarımıza da söyleyemiyoruz. Ayıp olduğunu düşünüyoruz sanırsam çünkü bu yüzünde sivilce çıkması gibi bir durum değil. Aslında gayet doğal bişey.

1|1
    0|0
    • Bencede gayet doğal yani şunu dese de anlarım bugün okuyamam dese anlarım ama Bukalemun olmaya da gerek yok bence

• Belki kuran okumayı bilmiyodur, belki vakti yoktur, okumak istemiyo dahi olsa saygı duyman gerekmez mi?

• Anlatamıyorum ki derdimi

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Okunmaz çünkü o halde

0|1
    0|0
    • Tamam okunmaz da özel günümdeyim desin biz yemeyecez ya

• Çok samimi olmadığın birinede pat diye denmez ki özel bişey sonuçta

• Samimi olduğum kişilerden bahsediyorum yahu😂

Erkekler Ne Diyor 1

• neden okunmasın regl kuran okumaya engel değil

0|1
    0|0
    • Seninki şuna benzedi abi neden okuyamasın cunup olmak okumaya engel değil ki bunun benzeri

• fıtrattan gelen bir kavram herkesin bir kırılma kabuğu vardır bazı insanlar dile açıkça getirir bazilarida açık söyleyemez

• Teşekkürler abi az da olsa tatmin edici bir cevap

Yükleniyor...