Hürrem Sultan benim minik aşkım bebeğim Selim'i nasıl uyutuyo du Selim zormu yoksa kolaymı uyuyordu?

Hürrem Sultan benim minik aşkım bebeğim Selim'i nasıl uyutuyo du Selim zormu yoksa kolaymı uyuyordu

0|1
210

En İyi Erkek Görüşü

• cok zor uyuyormuş selım bebışı annesı bazen bebışı kundaklıyor carsafta sallıyor yok cın gıbı bebış hala gozlerı acık artık napacagını sasırıyormuş bazende bebış kolayca uyuyormuş ama sarayı emekleyerek gezınce yorulup uyuyaya kalıyormuş yoksa odada annesının yanında butun gun oynarsa ımkanı yok bebış uyumaz bunu bılen annesı artık onu gunduz gezıp yorulsun dıye yere bırakıyor bebışte aksama kadar her yerı mwerakla gezıyormuş bır seferınde hıc uyuyatamamış sarayın yaslı carıyesı gulıstan hatun bebışı kucagına almış nını soylemış yok selım bebışı uyumuyor naaptıysa uyuytamamış demışkı bunca yıl bebek baktım buyuttum bunun gıbı cın uyanık bebış gormedım demışl annesıde haklı bebışte cok uyanık sut ıctıgı halde mmemme dıye huysuzlanıyomuş gecelerı selıım dogrumu bılmem hatırlamıyorumkı o gunlerı ama sımdıde aynısın selım hayır degılım ışte degılım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...