BÜYÜMÜ YAPILMIŞ LÜTFEN YARDIM EDİN?

Arkadaşlar eşimle yeni evliyiz 1 yılı yeni doldurduk. dün akşam annesi geldi kolidordaki uzun halımız temizdir b.. k sürülmüş bir parmak ucu büyüklüğünde eşime dedim bu leke ne kokladı iki tana ayrı ayrı bu dedi resmen b.. k dedi. Ne olabilir sirke ile sirdim ama çocuk yok evde bişi yok. Lavabodan klozetten ne alaka fikir verin nolur

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle, abla büyü yapılmış bu doğru onu silmek vs, etki etmez, ayırma büyüsü olabilir, veya do**uz dışkısı gibi büyüler sıkça yapışır evde muskasını bulman gerek ve hiç dokunmadan bir hocaya götür sakın denize at sirekeli suy dök yakmak gibi bilinçsizce hareketşer yapma, eğer içinde korku varsa kuran a başlama duası felak nas ihlas gbi sureleri oku peygamber efendimiz yapılan büyülerden ve her türlü beladan bu sereler sayesinde kurtulumuştur abla gece kabus görme uykusuzluk işhaslık varmı?

1|0
    0|0
    • sakın medyumlara falan götürme bulduğunda muskasını işler dahada sarpa sarar, demedi deme, bu konuda güvenlir hoca malefes az, hepsi sahtekar nerde oturuyorsun istanbulsa fatih te mahmud hocanın orda çok sağlam hocalar vardır, ve ücret talep etmezler

• Kardeş sana zahmet bir tanıdığın varsa sorar mısın oraya giden. Bu sahtekar ücret talep eden hocalar dan mazallah korkulur.

• anladım, öncelikle korkacak bir durum yok bildiğim bir hoca var numarasını atayım bir konuş kendisi rukyeciyidir, ve ilmi çok güçlüdür, bu arada üzerinize ağırlık çökmesinin nedeni çok düşünmeniz sizi korkutan 3 hafrliler falansa boşuna tereddüt ediyorsunuz korkacak hiçbirşey yok eğer çok kötüyseniz özelden yazın hocanın numarasını vereyim bir konuşun inşallah kurtulursunuz bu durumdan ama dediğim gibi bu birazda kuruntu korkulacak hiçbirşey yok ne büyüden nede 3 hafrliler konusu bana özelden yazın atıyım numarayı

En İyi Kız Görüşü

• abla yakınında tanıdığınız bildiğiniz büyü bozan bak bozan diyorum yapan demiyorum yapana gitmeyin sakın sadece bozan hocalar var araştır sor soruştur bir kocanla birlikte git

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bok buyusu yapmis sana hayatin bombok olsun die heralde

2|0
    0|0
  • Butur konuda kimsenin günagını alma çok büyük ilim sahibi insanlar var benim ablamda vardı çok şükür şimdi iyi

0|0
    0|0
    • o ilim sahibi insanlar bize denk gelmiyor. hep dolandırıcı dolu

• Annesi sürmüştür büyü işleri ile uğraşır mı

0|0
    0|0
  • buyu vardir buyuk ihtimal detayli bakmam lazim takip ettim sizi

0|0
    0|0
  • Tuvalet koridordamı?

0|0
    0|0
    • Evet

• Yani internetten araştırdın mı böyle birşey varmı?

• Evet ama olayı direk ona bağlamadım başka amaçlanda olası

• çekemeyen biri var mı

0|0
    0|0
    • Kayınvalidem ya da eltimden olabilir ama kayınvalidem geldi iki gün boyunca

Kızlar Ne Diyor 1

• birisi hayatinizin icine sicmak istemis ve saniri. basarmis Allah yardimciniz olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...