Ayrinti biraz uzun ama okusaniz sevinirim lutfen yardimci olun?

Canimdan cok sevdigim biricik askim var gercekten cok seviyorum burda sikinti yok cok sukur ama sorun ailem karsi cikacak diye korkuyorum cunku gurbete gitmemi istemiyolar atanirsa zaten tahini kalktigi icin hep sehir degisecez ailemi nasil ikna ederim cok seviyoruz birbirimizi en son care olarak kacmayi dunuyorum ama sevgilim seni gelinlikle telli duvakli evden cikaracam ben seni gelinlikle gorecem diyo ama ailem cok zor ikna etmemiz gelinlikle cikmayi isterim ama onu herseyden herkezden daha cok. istiyorum gercek anlamda helali olmak istiyorum

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakın kaçma gibi bir delilik yapma. Böyle bir şey yaparsan herseyi yikarsin. Başına bir iş geldiğinde geri dönüp dayanacak bir ailen olmaz. Siz birbirinizi seviyorsanız bir yolu bulunur her isin bir oluru vardır. O evden telli duvaklı sana yakışır bir şekilde çık...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öyle düşünme bir annenle babanla konuş önce anlat sonuçta işi iyi yani tayinlik bir işi varsa ailenin karşı gelceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
    • Ne olacagini bilmiyorum ki onu kaybetmeye asla dayanamam ailem samsuna vermez urfaliyiz biz sevgilim samsunlu annesde bizimle. kalacak ailem bunu sorun eder diye korkuyorum

• olmadı benimki uzun hikaye boşver :) sen ümitsiz olma hiç bir zaman urfalılar inattır biraz ama o kadar da despot değildir ailen yani en katı anne baba bile kızı için canını verir mutlu olsun yeter derler üzülme sakın :)

• InsAllah Allahin izniyle kavusacam tek bildigim sey onsuz yapamam ailem ikna olur olmazsa kacacam ben herseyi goze aldim ben

Yükleniyor...