Atayız oluyorum yardım edin😏?

İnanç konusunda çok sikintim var koptum gittim dinden içim rahat degil 😏yardimmm

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• merak etme aşkim sen olmazsin cunku daha yazilisini bile bilmiyon kjhkhbvkj😬😬 ne ateisti lan yolarim senii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• İyidir iyi boşver. Rahat edersin ☺

3|2
    0|0
  • cevapsiz sorular var normaldir yargilamak kimseye düşmez

1|0
    0|0
  • Nörolojik bir problem olabilir, tez vakitte nöroloğa görünmelisin.. Aksi halde beyin yetisini kullanabilen birinin ateist olma şansı yoktur..

0|0
    0|0
  • umarım yoldan cikmazsin

1|1
    0|0
  • olur kardeşim olur hayatın kendisi iniş ve çıkıştır bu madden de öyle manen de öyle bu inişler belki güzel yükselişlere sebep olur hiç üzülme gelgitler herkesde olağan şeyler şunu unutma yeter ki hiç birşey amaçsız sebepsiz var olmamıştır seni bu duruma iten herneyse onun da bir amacaı sebebi vardı senin yapacağın tek şey nedenlerini anlamaya çalışmak yapamıyorsan yardımcı olmak isterim !

0|0
    0|0
  • Ateistim. Sana verebileceğim tek tavsiye kendi kararını kendin ver. Sorgulama sürecine insanlar dahil olmasın. Kendin sonuca varmaya çalış. Yine de danışmak istediğin bir konu olduğunda yargılamadan yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun Allahını mı unutacaksın seni akıllı sanmıştın harbi harbi malmıssın

1|0
    1|0
  • Gitme kal desem 😂

1|0
    0|0
  • Yüce Papa kutsasin seni
    Belki aklın başına gelir

1|0
    0|0
  • Ben de ya bana da yardım plizzz

1|0
    0|0
  • Yaratıcı var mı bilinmez ama din yanlış. Katliam, dayak, aşığalama, pedofili vs.

0|0
    0|1
  • Aklına gelen yanlış düşüncelere takılırsan çok sıkıntı çekersin şeytan sana vesvese veriyor takma kafana inan düzelirsin kafana takılan soruların cevaplarını da araştır buda bir çaredir.

1|0
    0|0
  • ne vereyim aplama

0|0
    0|0
  • Din içimizde ki vicdanımızdır

0|0
    0|0
  • ozaman boyle yap hem musluman ol hem xiristiyan hemde yahudi ozaman icin rahat eder ama yenede kendi dininde kalmani tavsiye ederim ha atest cok kotu cok irenc ozqurluk falan nebilim.. bos hepsi..
    eyer yine dersen o zaman hic bir dine ve ya kuruma inama kendine inan

0|0
    1|0
  • Sahadet getir

0|0
    0|0
  • Ergenliktir o, gelir geçer öyle. Basit düşüncelerle 5 dakika içerisinde üretilen sallama felsefelerle kendini filozof sanmanın sonucu o. Çok zorlamamak lazım.

0|0
    0|0
  • Direk Yusuf hocaya gel Sakaryada sana numarasını verebilirim gercek ve ciddi anlamda faydalı 1 ay önce gittim tıklım tıklım doluydu evi evli bekar aklına ne gelıyosa net deyıp geçme sana harıka birinden söz edıyorum?

0|1
    0|0
  • Dr. Zakir Naik diye biri var Youtube'ta tüm videolarini izleyebilirsin bunlar alt yazili ya da Caner Taslaman var onu dinleyebilirsin. Kafana nere takılıyorsa artık. Her konu da videolari mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Yapma evladim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• lanet olsun
    seni de kaybediyoruz desene

1|0
    1|1
  • izmirliatayızkız

1|0
    0|0
  • Ben de öyle gibiyim.

0|0
    0|0
  • Ol da gör öbür tarafta

0|0
    0|0
  • Öncelikle ne olduğunun türkçe karşılığını tam öğrenmen konuya yaklaşımını netleştirebilir 😉

0|0
    0|0
  • kolundan mı tutalım napalım

0|1
    0|0
  • İçin rahat değilse kopma.

0|0
    0|0
  • neden koptun? ne olduda koptun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...