Şişmanken çirkin olmuşsun diyolardi zayıfladım şimdide şişman halin daha iyiydi diyolar?

Bu insanlarin derdi ne yahu valla anlamadim şismanken begenmiyolar zayifliyom sonrada sisman halin daha iyiydi diyolar sizce ne demeli bunlara 🤣🤣🤣

0|0
181

En İyi Kız Görüşü

• Hiç birini takmamalı. Bana da zayıfken aşırı zayıfsın kilo al diyorlardı. Şimdi kilo aldım her gören hamile misin kilo almışsın falan diyip duruyor. Hiç birini kale almamak lazım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Göz alışkanlığından kaynaklı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• zayıflayınca yüzün aşırı süzülmüştür birkaç haftaya geçer toparlar yüzün, o zaman demezler bir şey... derlerse de kıskançlıktandır emin ol

0|0
    0|0
    • Haha bir suru ogrencim oldu herkes nasil zayifladin diye ders almayada geliyo 🤣🤣🤣

• fotografta iyi görünüyorsun, GS forması ve çarşafı müthiş 8)

0|0
    0|0
  • Boşver insanlari sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle ol

0|0
    0|0
  • insanlar der. hep der. sen aldırma. doğru bildiğini yap. tebrik ederim kilo vermek zor iştir.

0|0
    0|0
  • insanlar hep laf soylicek anlicagin

0|0
    0|0
  • Demek ki durum vahim 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kendine göre davran herkes dört dörtlük sanki

0|0
    0|0
  • her kesin her dediğini yapmaya ya da olmaya çalışırsan kisiliginden olursun ya da karakterinden dikkat et.

0|0
    0|0
  • bosver onlari insanlar anca konusuyor

0|0
    0|0
  • Cekemiyolar cekemiyolarr

0|0
    0|0
  • boşver. İnsanlar hep konuşur boş konuşur.

0|0
    0|0
  • insanlara yaranamazsin kendini nasıl seviyorsan öyle ol öyle kal

0|0
    0|0
  • birilerini memnun etmek için bişey yapma. insanlar böyledir yaranamazsın

0|0
    0|0
  • normal tabi dirimizi begenmediler ki olumuzu beğensinler...

0|0
    0|0
  • Ortayı tutturamamışsın 🙈:D

0|0
    0|0
  • Sen nasl seviosan oyle ol. Takma

0|0
    0|0
  • Elaleme bakma onlar hep konuscak bisey arar, kilo alirsin kendini salmis derler kilo verirsin süzülmüs kesin derdi var derler, bu elalemin isi gücü yürüyen gazetelik yapmak, kendi hayatlari yok cünki -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...