Siz olsanız ezik gibi mi takılırdınız, çekip gider miydiniz?

bir atolyemiz var demir atölyesi. 3 çalışan var. babam hakkında igrenç iğrenç şeyler söylüyorlar. ''söylemeyin" dıyorum yine söylüyorlar.

beni de ezmeye calısıyorlar babam onlara bir şey demiyor diye. babama gidip durumu anlatyorum ama "garibanlar, çolukları cocukları var" diyor.

babam dükkanda calısmamı istiyor dükkanı bana bırakacakmıs. ama ben bu adamlardan cok yoruldum. ayrılmak kendi hayatımı kurmak istiyorum haklı mıyım gitmek istemekle siz olsanız ne yapardınız?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• gitsen daha iyi is bulacak misin degecek mi buna? degmeyecekse sabret hadlerini astiklari an basarsin tekmeyi. ekmek yedikleri kapiya ihanet etmenin de cezasi olmali.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Babama laf edicekler burunlarını kırarım madem atölye sizin atın gitsin çolukları çocukları var diye kötümü konuşmaları lazım bide senin yanında konuşuyolar

0|1
    0|0
    • ben kaç kere babama söyledim dediklerini, yok dinlemiyor. al iki üç tane usta bir süre alısmaları sıkıntı olur ama kalifiyeli kaliteli adamla çalışırsın nato kafa nato mermer

• Aynen öyle abicim sanki usta yok memlekette

• bunlar usta da değil işin garibi vasıfsız herifler hepsi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kelimelerin gücü vardır. Motivasyonunu düşürür. Kendi iş yerinde sığıntı gibi davranma asla. Onları ordan kovun bence, yerine yenilerini alırsınız ama öncesinde uyarın.

0|0
    0|0
  • Baban için konusuyolar ve sen hıc bı sey yapmıyosun enteresan

0|0
    0|0
    • isten cıkarma yetkisi babamda, bana o yetkiyi vermiyor. yoksa coktan kapının önüne koyardım

• Babanın bıraktığı yerden bir süre devam et.
    Aynı anda iki işi yapabilir misin?

0|0
    0|0
    • sabrım kalmadı. babam kapının önüne koymuyor serefsizleri.

• Eğer bir işte mutsuzsan yeni bir iş arama vaktin gelmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insanlarla uğraşmak zordur vesselam
    kendi bildiğin yolda ilerle

0|0
    0|0
  • Babamın sözünü dinerdim babamın arkasından laf eden bu adamlarla babamı yalnız bhırakmazdım

0|0
    0|0
    • ben zaten babamın yanındayım ama babam bu söylediklerini bildigi halde onları isten çıkarmıyor. benim yetkim olsa anında kapının önüne koyarım

• e koy kapının önüne ne diyecek baban sana hepsini birden koymada yavaş yavaş teker teker koy kapıya

• direk kapının önüne koy o çalışanları nedemek iş ekmek verene kötü konuşmak

0|0
    0|0
    • patron babam ben hicbir şey yapamıyorum. yetkim olsa direkt kapının önüne koyarım serefsizleri. ben ne yapayım sence? baska bir is arayayım degil mi

• ozaman babanın sakladığı bişeyler var yanı sneın bilmediğin ama baban hakkında onalrın bildiği bişeyler

• adamların ikisini 3 4 sene önce aldı neyini bilecekler

• kal ve kov onları... acıma yetime döner gelir koyar... g... o... t... u.. n.. e

0|0
    0|0
Yükleniyor...