Bir erkegin askerde olup olmadigini nasil anlayabilirim?

Bir erkegin askerde olup olmadigini nasil anlayabilirim? Neden süphelendigimi bosverin sadece nasil anlayabilirim veya ögrenebilirim onu bilmek istiyorum

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arama yap şafak sor 2 sn bile düşünürse asker değildir. Askerde şafak saymayan bile şafağı bilir çünkü uyanırsın biri bağırır atarsa 54 filan tras olmaya gidersin biri orda söyler eğitimde bile bugün şafak şuydu filan yemeğe inersin orda gazinoda film izlerken biri gelir kapiya vurur atarsa 54 filan nöbete gidersin her an söylenir zorla saydirirlar. Şafağı bilmemesi imkansız. Şafağı söylediğinde ne zaman bitiyor de hesapla eğer bunları sorduğunda düşünürse asker değildir

0|0
    0|0
    • Yok ben tam tersinden süpheleniyorum. Asker degilim diyor ama ben asker oldugunu düsünüyorum

• Bu üye sadece takip ettiği üyelerden mesaj kabul ediyor diyor

• Degistirdim tekrar deneyebilir misin?

En İyi Kız Görüşü

• hangi birlikte olduğunu öğren ve oranın tlf numarasını al ara bu kişide biri var mı diye en basiti bu bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hangi birlik il ilçe kışla tümen tabur karakol ismi iste ve googleden yaz çıkar ara ve teyit ettir bunlar kacak köçek iş değil cezası yoktur mesela ben lara okk karpuzkirandayim sat mak timlerinin joh joak timlerinin geldiği yerdeyim

0|0
    0|0
  • Konumla birlikte uniformali foto atsin 😂

0|0
    0|0
  • SOrarak

0|0
    0|0
  • Memeni yolla sonra çocuğu ara eğer açarsa değildir acmassa askerdedir ve çocuk heyecandan bayılmıştir

0|0
    0|0
  • O bir bordobereli anlayamazsın kendi söylemesi lazım.

0|0
    0|0
  • Asdfh:)

0|0
    0|0
  • sen o herkimse onun çürük aldığını dusunuyorsu bence

0|0
    0|0
  • yakın arkadaslarına sor

0|0
    0|0
  • saat oglen 3 te mesaj at mesaj iletilirse asker degil 😏

0|0
    0|0
    • Öglen 3te ne oluyor ki? Belki de askeriyede calisiyordur o zaman da mi öyle? Hani normal askerlik degil de.. anlamissindir insallah

• Hemsehrine bir iyilik yapsan da indirsen tekrar? :-)

• hkn. ylmz.8 😏

• uzun künyesini okusun 😁

0|0
    0|0
    • ör/murat b. kocaeli 57. topcu tugayı hv. svn. tb. füze bt. sı a34312 kaleşnikof numarasıyla emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım felan filan gibi işte..

• SaçLarından 😂

0|0
    0|0
  • Vay büyük yalanın içinde ki ğye ne ile karşılaştı biraz Ana Haber'de

0|0
    0|0
  • Foto atsın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...