CHP nin %51oy alma kapasitesi olsa referanduma kesinlikle evet der bence siz ne düşünüyorsunuz?

CHP zihniyeti iktidar olmayacak diyemi ve iktidar olma imkanı kalmıyor diyemi siyasi istikbali ilalebet yok olacak diyemi bütün bu hayır bahanelerini sıralıyorlar türlü iftira ve yalanlarla sizce?

0|0
414

En İyi Kız Görüşü

• kürdistan bayrağı astıran barzaniyi aam yerine koyan bir iktidara evet demem hayır diyeceğim sonuç ne olursa olsun

0|6
    0|1
    • Ama PKK da hayır diyor bu dediğinde tezat yok mu 😂😃

• Boşver uğrasma anlatamazsin bunlara bunlar için avrupaya iki laf soylesin ondan iyisi yok. Avrupa takmiyor bizi oda başka. Bu adamlar buna bakiyor ben ise ülkenin durumuna bakiyorum. Kafa tuttuklari almanyada 1 kg kirmizi et 4-5 euro Turkiye de 35-40 TL
      Senin burda 3 ay para biriktirip aldiğin telefonu onlar 1 ayliklari ile aliyor.
      Senin burda 170 bine bindigin araba orda 20 bin. Asgari ücrette iki ülkenin nerdeyse ayni. Ama senin hükumetin %145 vergiyi gömdugu icin. Akpden önc ötv de yokmus size iyi giriyolar.

• @EbruBanyodayken aynen haklısın cahiller ve sığ görüşlüler için nefes tüketmeye değmez

En İyi Erkek Görüşü

• turkiyede işsizlik artti mi
    turkiyenin enkiymetli tasinmazlari satildi mi
    emeklinin alım gucu dustu mu
    turkiyede cinayetler taciz tecavuzler artti mi
    işcinin alim gucu duştu mu
    calisanin alim gucu dustu mu
    dolar euro firlayip gitti mi
    benzin fiyati firlayip gitti mi
    gida giyim hersey pahalandi mi
    egitim sistemi berbat bir hale geldi mi
    ...
    daha çok siralarim boyle..
    hep evet demi bu sorularin cevabi..
    ee o zaman bunun sorumlusu bu ulkeyi yonetenler değil mi..
    ee o zaman ben niye evet diyecegim..
    tabiki hayirrr diyorum.. hayir cikacak...

2|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sana katılıyorum. ben referanduma hayır diyorum ama benim deme sebebim tamamen milli çıkar için. mhp nin akp nin chp nin referanduma verdiği cevaplar ise tamamen şahsi ve parti çıkarı gözetio

2|0
    0|1
  • Onu bunu bırakta HAYIR'da HAYIR vardır. Ülkenin istikbali için HAYIR!

2|4
    0|1
    • Evet Chp nin istikbali için hayır demiyorsun da 😂😂

• Keşke Bilal kadar zeki olsa kılıçdaroglu radyodaki o bildiğin gafı yani cahilliğini belli etmeseydi maddeleri bile bilmiyor ayni senin gibi😂😂

• 18 maddeyi ben biliyorum da belliki sen bilmiyorsun. Önce maddeleri bir öğren ondan sonra tartışalım. Bilal'e gelecek olursak 😂 neyse gelmeyelim 😂😂

• Bencede

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aynen öyle aslında maddelere yönelik bir sıkıntıları yok hatta kendileri istiyordu çoğu maddeyi, ancak şu an %20-25 lik oyla iktidar olmalarının tek dayanağı koalisyon, milleti ikna edip oy toplamak yerine bir kaostan faydalanıp hükümete ortak olmak daha kolay geliyor. Yoksa 18 yaş sınırını 2015'te kendileri istediler teklif sundular, başkanlığı genel başkanları istedi, keşke dedi. Hatta "hayır" için yaptığı mitingde, "ya başbakan ile cumhurbaşkanı görüş ayrılığı içinde olursa, ülke kaosa gitmez mi?" diye "hayır" dediği sistemi övdü.

0|1
    0|0
  • niye ki HAYIR demek varken evet diyeyim evet diyecek tek bir madde yok 18 maddeyi baştan aşağıya okuyan biri evet demez zaten

1|1
    0|1
  • Tayyip yargilanacak diye mi anayasayi degistiriyor

2|2
    0|0
    • Yargılama sebebi ne sence Amerikanin irana ambargosunu deldigi içinmi yoksa Avrupa hacli birliğine karşı çıktığı icinmi😂😋

• aynen öyle üstad :) kendilerinin başa gelme ihtimali olsa ilk onlar evet derdi :D

0|1
    0|0
  • Kafanı seveyim

0|1
    0|0
    • Kesinlikle iktidar olma imkanı olsa kimse koalisyonlu iktidar istemez tabiki tek başına iktidar olmak ister bende senin kafanı seveyim😊

• chp demokrasiyi getiren parti. anlamsız bir analiz. inönü istese ölene kadar tek adam kalırdı

0|1
    0|1
  • Öyle olsaydı Atatürk yapardı zamanında

0|1
    0|1
    • Atatürk daha demokrasi oturmamış ülkeye başkanlık getirecek oldu başka derdin 😊

• Evet haklısın yalım ereze Demirelin 1998 de hükümet kurma görevi verdiği gibi dimi😉😉

• Başkanlık geldiği zaman , affedilecek kişiler olmadığı gibi :)

• aynen öyle, chp nin ne olduğunu bu millet çözeli yıllar oluyor islam yanlısı taban chp den çok çekti zamanında o yuzden hiç bizaman iktidar olamayacaklar başkanlık gelse de gelmesede

0|0
    0|1
  • Lan RTE, Devlet, Binali Inali... KK'na o kadar yükleniyor ki. Kendimi "ulan acaba memleketi KK yönetiyor da farkında mı değiliz" demekten alıkoyamıuorum.

0|1
    0|1
  • millete rağmen siyaset icra etmek isteyenlere bu millet asla iktidar olma şanı vermez

0|0
    0|1
  • Kesinlikle öyle :)

0|0
    0|0
  • Hayır demez

0|0
    0|0
  • kesinlikle katiliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...