Sizce kim haklı?

Evlendiğimizde 2 çocuğum vardı, eşim hiç evlenmemişti. Babası çok sevdi ama annesi hep onları uzak gördü. Geçen gün onlardayken kızım bir şeyini kırdı bana demediğini bırakmadı. Oğlum çocuklarına babalık yaptı ama benden bekleme dedi. Eşim duyunca sinirlendi konuşmuyor. Ben de biraz gaza getirdim de epey ağır laflar etti. Bence haklıyım ama vicdanım da rahat etmiyor. Sizce kim haklı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• edilecek laf değil bence, derdi neyse ayıp etmiş :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen haklisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seninde haksız oldugun kısımlar olmakla birlikte genelde sen haklısın. :( Senin hatan eşini dolduruşa getirmen olmuş :( Ne olursa olsun oda onun annesi :(

0|0
    0|0
  • Evlenmişsiniz artık bunun davası olmaz sen haklısın anne baba da olsa saygı duymalı evladının kararına

0|0
    0|0
  • Ortayı bulman gerekiyordu eşini gaza getirmen yanlış yangına körükle gitmişsin

0|0
    0|0
  • Hiç evlenmeyen bir kişi çocuklu bir kişiyle evlenmemeli bence

0|0
    0|0
  • ikinizde yanlış yapmışsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer kocan karışmasaydı işin içine sen haklıydın eyvallah tamam. Savunulacak tek yanı ne olursa olsun kocanın anası. Gider kırılan şeyden 1 kutu alırdın vicdanın rahat otururdun gayet de. Şimdi anayla oğul arasına girmiş psikolojisi var sende. Anasıyla konuşmasan da eşinle konuş o senin annen git konuş gibisinden yumuşat onu sen istersen Ömür boyu konuşma yazıktır...

0|0
    0|0
  • annesiyle aranızı düzeltmeye çalışın

0|0
    0|0
  • Haksizsin

0|0
    0|0
  • Evlenmişsiniz artık ve ayıp etmiş cidden

0|0
    0|0
Yükleniyor...