Üniversite mezunu birinin görücü usulu evlenmesi?

Evet o benim beni istemeye gelecekler.. hiç sevgili yapmadım hemşireyim ailem evlen evlen diye tutturuyor ne yapmalıyım?

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• Dogru kisi olduktan sonra nasil evlendiginin bir onemi yok bence. ama otur konus evlilikten beklentin ne de. atlama yani birden tanimaya calis. isinden filan da taviz verme. cok guzel bir meslegin var bayana gore.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.. Bnde öyle yapmayı düşünüyorum

En İyi Kız Görüşü

• ya tamam aile tarafından tanistirilir fakat sizin basta bir sevgili olma doneminizin olmasi gerekiyor bence adami tanimadan evlenme bilemezsiniz nasil biri olduğunu insan kaç yildir anlastigi biriyle evlendiğinde bile o kişiyi taniyamadigi duruma geldigi bile oluyor

0|0
    0|0
    • Nişanlılık dönemi flan tanıyabilirim

• bence dediğim gibi ilk bir tani sonra nisanlan nişanlilik döneminde diyelim ki adamin adamin karakterini tanidin begenmedin sonuç itibariyle bir nişan için bile belli bir masraf yapiliyor nisani atmak istediğinde aileler arasi sorun cikabilir bunlarida dusun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Kumar gibi bir şey. Yuzde 50 ihtimal var ya uyum saglar mutlu olursunuz. Ya da zehir olur hayatın. Gelecek her sekilde bir risktir ve umuttur.

0|0
    1|0
    • Haklısın...

• En azından görüp tanışıp değerlendirmek icin sözlüluk surecini kullanırsınız. Belki hersey iyi olacak. Sonuçta ailen senin kötülüğünü istemez

• Evet denicem olmazsa olmaz

• Hayırlısı böyleymiş. Hemen değilde bir tanımak istediğini söyleyebilirsin öncelikle

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. Neden yanlış olsun ki görücü usülü evlilik.

0|0
    0|0
  • görücü usulü olunca cehalet mi oluyor da üni mezunuyum filan diyorsun ünidekilerin ne halt yediklerinden bihaber misin

0|0
    0|0
    • Bihaber değilim tabiki olmasam sevgili yapmadığıma göre?

• e daha ne o zaman görücü usulünün bir çok avantajı var , günümüz geçici ilişkilerinde en çok insanlar birbirlerini tanıyamadıklarını dile getirirler çünkü görüntüye aşık olur özü unuturlar ama o özle eninde sonunda karışlaşırlar ve hayal kırıklığına uğrarlar görücü usuülünde istişare etme şansın var tanıma fırsatın yardım alma fırsatın var ve daha sağlıklı olur kanaatindeyim görücü usuülü de olsa burda çiftler biriyle tanışır görüşür vakit geçirir ve temeli daha sağlam olur , en azından daha ciddi ve daha üsturuplu yol yordam ile hata payı da en aza iner hem görücü demek adı üstünde görmek görüşmek ve anlaşılırsa yola çıkmak demek , baktın olmuyor yoldan dönebilirsin görücü usulü de olsa her iki tarafın cayma hakkı var ta ki nikah masasına oturacağın güne kadar :)

• yani büyüklerin fikirleri de çok faydalı tecrübeli insanlar daha doğru kararlar alma da önemli rol oynar zaten eninde sonunda yine karar verme yetkisi senin elinde oluyor kimse zorla kafasına silah dayayıp kız almıyor da vermiyor da

• Aşk çok önemli birşey içine sinmeli lütfen evlenme sonra pişman olursun

1|0
    0|0
    • Daha tanımıyorum belki severim

• Tanımadan konuşmadan aile isteği ile yapma geçmişte başına iş almış arkadaşlarım vardı herkes öyle olacak diye birşey Yok tabiki

• Görüş belki hoşlanırsın

0|0
    0|0
  • Gorusme

0|0
    0|0
  • Evlen iste

0|0
    1|0
  • sen ne yapmak istiyor sun

0|0
    0|0
    • Kararsızım

• Bn ne istediğimi bilmiyorum ya😞

• soz Nisan düğün e kadar belki belli olur o halde

• Saçma bence meslektaş apla akskdk

0|0
    0|0
  • Evlenin gitsin

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • işi ne adamn

0|0
    0|0
  • neresi oraa

0|0
    0|0
  • Bende uni mezunuyum anneme diycem bana birini bul diye muhtemelen gorucu usulu evlenicem 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlen bence

0|0
    0|0
  • görücü usülü evlilikler daha uzun sürüyormuş galiba oluruna bırak hayırlısı neyse o olur

0|0
    0|0
  • ne olcak gorucu kotu bısey degıl kı. gorucu gelen damatta unı. lıdır :D

0|0
    0|0
  • meslegin var mi?

0|0
    0|0
  • Yaş kac

0|0
    0|0
Yükleniyor...