Çok şişmanım ne yapmalıyım?

Merhabar işte o şişman her şeyi yiyen kız benim evet gerçekten çok yiyorum ve kendimi tutamıyorum boyumla oranla kilomun çok olduğunu söylüyorlar ve bu gün cesaret edip tartıya çıktım 85 kilo olmuşum boyum ise 168gerçekten çok kötü oldum o tabloyu görünce yarım dünya omuşum sanki oturunca ayı gibi gözüktüğümü farkettim arkadaş çevremde çok şişman olduğumu söylüyorlar siz böyle bir kız görseniz ne düşünürdünüz ne yapmalıyım?

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek, tuz ve şekeri kes.
    Spor yap.
    Yağlı yiyeceklerden ve abur cuburdan uzak dur.
    Kurtul kilolarından böylece çok daha mutlu olabilirsin hem fiziksel hem Zihinsel olarak daha rahat olursun
    Vermen gereken 25 kilo var bunu vermek zor Bişey değil başarabilirsin inan kendine mutlu olmak için yap bunu. Ama bu kiloları vermek için sakın kendini aç bırakma. Dediğim gibi 3 beyazdan uzak durup yağı abur cuburu kesmen yeterli. Onun haricinde de günde 4 öğün ye mesela ya da 5 ama azıcık ye ve günde en az 3 litre su iç. Bu şekilde çok mutlu olabilirsin 1 yıl içinde çok daha rahat hissedersin. Kendini zorlama ama yavaş yavaş ver kiloyu 1 yıl sürsün o 25 kilodan kurtulman😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nefsine hakim olamadığını düşünürüm kendimi tutamıyorum diye düşünürsen tutamazsın zaten kafada bitiyor olay iraden senin elindr şu kadarı bana yeter diye sınır koyacaksın yemeği yavaş yavaş tamamen çiğneyerek ye ilk başta az gelir muhakkak ama miğden küçüldükçe kolaylaşır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir sey dusunmem ne dusunucem beni ilgilendirmez ha sagligin icin ve kendini dusunuyorsan diyete ve spora baslamalisin ama kimse ilgilendirmez senin nasil oldugun onlar kendilerine baksinlar azcik beyinleri var onu da sana vermeyip kendileri kullansin bende asiri kiloluyum ama kimseyi takmiyorum konustuklari zaman ters cikiyorum susuyorlar

0|0
    0|0
  • Yani boyuna göre kilo oranı fazla görünsede abartalacak cinsten değildir gibi
    Bir dıyetisyene gitsen ya da biraz diyet programlarını takip etsen bu sorunda kalkar ortadan

0|0
    0|0
  • Kilo almışsın biraz ama dert etme belki yakışıyordur sana alırsın verirsin kilo sandığın kadar önemli değil bence

0|0
    0|0
  • bende 1.70 im 80 kiloyum 15 kilo fazlam var sen düşün artık. d

0|0
    0|0
    • Evet gerçekten vermem lazım

• daha öncede böyle kilo alıp verdim az bir spor yaptım yememi biraz kıstım 2 ayda 10 kilo vermiştim şimdi bu ay yine spoara başlicam yed, iklerimi kısıcam bakalm ne olacak. d

• az ye ne yapmalıyım diyeceğine dünyayı yedin doymadın millet açlıktan ölüyor

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
  • Her şeyi yeme mümkünse, az da spor yap. Aslında cevabı sende biliyorsun ama işine gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Boğazını tut bence. Az ye.

0|0
    0|0
  • Kendine hakim olmalısın.

0|0
    0|0
  • Az ye kendine hakim ol bacim sagligina zararli

0|0
    0|0
  • Ekmek şeker abur cuburu kes bol su iç 3 4 litre günde iki kerede yeşil çay iç tabi böbrekler de sıkıntı yoksa

0|0
    0|0
  • Cok oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • biraz kendine hakim ol az yemeye calis herşey senin elinde

0|0
    0|0
  • Cidde'nin ya

0|0
    0|0
  • az ye :S

0|0
    0|0
  • Diyetisyene başvurmalısın kendi başına zayıflayamaya çalışma

0|0
    0|0
  • Ayrimcilik yapmam benim

0|0
    0|0
  • İyi olur etli butlu 😊😉

0|0
    0|0
  • Az yiyen insanlarla takıl ve az ye

0|0
    0|0
  • Ben tontis kizlara bayiliyorum. Bence cok canini skmamalisin, nerdensin ki sen

0|0
    0|0
    • Hahaha teşekkürler de böylede yağlı yağlı

• Boşver nerde olduğumu sevgilin benden zayıfmış yinede

• Çok kapatıyorsun kendini, neyse..

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• verebilirsin çok dert etme diyete başla

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum 66 boy 83 kilo çok benziyoruz diyete ve spora başla yeşil çay iç gojiberi ye

0|0
    0|0
    • Evet ama yemek yemek çok güzel değil mi?

• Tabiki çok güzel geçen bir erkek ıyyy bücuda bak asla böyle şişman biriyle sevgili olmam diyince içim yandı

• Sıkı bir diyete gir yazda geliyor ne kadar versen kardır ve spora gidemiyosan evde spor yap yediklerini azalt sıkı bir diuet olsun fit bir vucut şart yazın diğet zayıf kızlar gibi şort bikini giydiğini düşün çok iyi değil mi şimdi ben gaza geldim

Yükleniyor...