Karabasan nedir? Karabasan bastığını nasıl anlaşılır?

Bugün biseyler olduda anlatamadm yani

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllarca duydum hiç yaşamamıştım. bir gün askerde arkadaşlarla dolaşırken konuştuk herkes anlatıyor biri farklı olsa yalan dicem hepsi aynı ama hiç yaşamadım dedim. o gece iki kere yaşadım. Nasıl mı? Birincisi bu tür şeyler psikolojik olarak oluyor o gün konuştuk aklımda kaldı yaşadım. ikincisi kesinlikle sırtüstü yatmaniz lazım yüz üstü veya yan yattiginizda olmaz. Ben de sırtüstü yatmıştım birden bir ağırlık çöktü kalkmak istedim kalkamadım gözümü açmak istiyorum uyandım resmen gözümü açamıyorum en son besmele çektim kalktım. Vay anasını yaşadık dedim yattım yatar yatmaz bir daha geldi yine besmele çektim gitti. Dert edecek birşey değil Allah ı hatırlayın gerisi kolay

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• İzi çıkar zaten basınca.

1|0
    0|0
  • Uyumadan önce bir şeyler yediysen, stresliysen vücudun dengesi bozulur. Normalde uykuda olması gereken mide o an çalışıyo olur, uyku halinde vücut kilitlidir. Sistem bozulduğu için beyin uyanır ama vücut kilitli kalır. Gözler açılabilir, karşında gördüğün siyah şey veya korkunç şey tamamen senin hayal gücünün uydurmasıdır, biraz kalbin çarpar sonra biter. Korkulacak bir şey yok. Bana sık sık geliyor mesela. Yatakta yemek yersen gelir de şöyle, yatmadan önce atıştırdığın şeyler demek o.

0|0
    0|0
  • Vücudunun hiçbir tarafını hareket ettiremezsin. Konuşmak istersin ama seni boğazlar. Bazen kadın şeklinde bazende erkek şeklinde gelir. Siyahtir. Zorro gibi batman gibi kedi kadın gibi bir şeydir. Kadın şeklinde bana basınca hoşuma gitti ama erkek şeklinde bana basınca korktum. Uzun zamandır görmedim. Bana kalsa her gün görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Akşam yattığın yerde üzerine bir ağırlık çöker 1-2 dk bedenini hiç kulanamazsın bazen siyah birşey görürsün sonra geçer gider

0|0
    0|0
  • Gece uyurken uyumakla uyumamak arasında kalırsın bir anda üzerine ağırlık çöker elini ayağını kıpır tadamaz sın sesin soluğun çıkmaz

0|0
    0|0
  • ❄️🅰️🎸🕡 işte

0|0
    0|0
  • Üzerine ağırlık çöker hareket edemezsin

0|0
    0|0
  • Ağzını açamazsın konuşamıyorsun

0|0
    0|0
  • Kötü rüya uykuda gerilim korku sahneleri

0|0
    0|0
  • Uyku felci derler

0|0
    0|0
  • beynının sana kurguladıgı bırsey

0|0
    0|0
  • Bu mevsimde karabasan olmaz korkma.

1|0
    0|0
  • Rüyada rahatsız eder yani elin kolun bağlı gibi hissedersin rüyanın içinde bağırmak isresen bağıramassın Vs

0|0
    0|0
  • Kar a basan insana denir

0|0
    0|0
  • Üstüne çöker, parmağım bile kimildamaz, dilin dönmez

0|0
    0|0
  • konuyla alakasız ama bişey sorabilir miyim

0|0
    0|0
  • uyku felci diyorlar

0|0
    0|0
  • kara bastığında

0|0
    0|0
  • Yatakta kitlenirsin, konuşamazsın, ağırlık çöker. Besmele çek felan nas veya ayet el kürsi oku :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında tam olarak uyur gibi olmazsın hatta odada tv falan açıksa sesi duyar loş ışığı görürsün ama hareket edemezsin bağıramazsın, üzerinde bir ağırlık olur o ağırlığın şekli gördüğün şeye göre değişir. uzun sürmez 🤔

0|1
    0|0
Yükleniyor...