Sevgilisi olan kizin böyle cevap vermesi normal mi arkadaslar?

Not istiyorum vermiyorsun dedim sakasina Bana bazen beni kötü hissettiriyorsun dedi. Saçmalama kızım saka yapiyorum takılıyorum gibisinden şeyler yazdım. Kızda iyi affettim ya 😊dedi.

Ben de senin canını sıkanın ben canını sıkarım diye dondum mesaja

kızda şımardım şu an da diye gülen emojili döndü

Güncellemeler:
Gucnel
Guncel

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilisi olan kıza senin öyle yazman anormal değil onun öyle cevap vermesi anormal tabi. yav he he... ya kendiniz duracağınız yeri bilin ya da size ayak uyduranı normal mi anormal mi diye sorgulamayın.

0|0
    0|0
    • kizin neden öyle mesaj yazdigini merak ettim sadece?

• dengesiz ama ya bazen goruyor selam vermiyor bazen yakin davraniyor. Not attim buna. Ertesi gun yanima geldi calistin mi diye. Sonra dedi sana hoca 100 vermeli. Bende dedim kizim yağ cekme o da hadi ya cok mu belli oluyor falan dedi iste.

• sana şöyle söyliyim eğer sen kendinden ödün vermezsen ilişkiyi kes sonucta sevgilisi var ve ona bu sekilde davranmasının yanlış oldugunu izah et rencide etmeden.

• ilgiyi seven bir kız

0|0
    0|0

• Dun de okula giriste beni gordu selam verdi. Sonra gülmeye basladi. Bende siritarak komik birsey mi var dedim kizda evet dedi girdi sinifa gulerek

• oğrenmeye calış araları nasıl birliktelerse uzaklaş

• şu an hala birliktelerde kankasinin agzini aramistim. Kiz aralari pek yok demisti

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevgilisi olan bir kızla neden konusuyorsun ki ben sahsen konusmam cunku etik olmaz

0|0
    0|0
    • not muhabetiydi sadece

• Dun de okula giriste beni gordu selam verdi. Sonra gülmeye basladi. Bende siritarak komik birsey mi var dedim kizda evet dedi girdi sinifa gulerek

Yükleniyor...