Syn Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan Karşıdan Gelse Tokalaşırmıydınız?

ben tokalaşmazdım çünkü sevmiyorum :)

• Evet Tokalaşırdım
    A seç
  • Hayır tokalaşmazdım
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Barzaninin elini sıkan bizimkini sıkmasın istemez :D
bu arada siyasi bir görüşe sahip değilim sadece Erdoğanı takdir etmiyorum bu arada bende siyaset bilimleri uzmanıyım bazı arkadaşlar cahillikle suçluyorda bilgileri olsun teşekkürler..

0|0
720

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adamı seversin, sevmezsin o ayrı mevzu ama o kişi Cumhurbaşkanlığı makamını temsil ediyor yani milletin birliğini temsil eden en yüksek rütbeli kişi. Makamına saygım onunla tokalaşmamı gerektirir.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 19

• Muhtar mı ulan bu, yolda giderken karşından gelsin..
    Adamın geçtiği yerden ordu geçiyor, Erdoğan'dan önce elinde ağır silahlar olan korumaları görür, onlarla tokalaşırız..

0|0
    1|1
  • kendisini sevmem ama en azından saygı açısından tokalaşırım

0|1
    0|0
  • Yok kalsin elimi kirletmek istemem.

1|1
    0|0
  • Evet tokalasirdim

1|1
    0|0
  • Adam Allah diyor diye solcu şerefzler sevmiyor. Ne oldu niye zorunuza gidiyor, gavur musunuz. Zaten böyle bir kesim var

1|0
    0|2
    • Şerefsizde gavurda kötü sözde sahibine aid dir çok müslümansanız gidin israile savaş açın boş boş laf konuşma şurda

• elimi uzatır sonra zııtt hobaleeeey diye çekerim :D

2|1
    0|0
  • görsem felak nas ve ayetel kürsi okurdum

1|1
    0|0
  • tokalaşırım tabi selam vermek almak sünnettir

1|1
    0|0
  • Asla onu buraya sokmam

0|1
    0|0
  • Elini sıkae gülümserim iki röportaj yapıp cevap veremeyecek duruma getiririm :D

0|1
    1|0
  • Devletin en tepesindeki adam sonuçta saygıda kusur etmezdim.

1|1
    0|0
  • Kusarım

0|1
    0|0
  • adamın son iki harfi ya öyle demeyin

1|0
    0|0
  • sen tayyip babanin b0kunu ye, çîşíni iç, kusmuğunu yala, tükürüğünü em, balgamını yut, osuruğunu kokla

0|0
    1|0
    • Sen o tipini şeklini düzelt ilk önce b0k oğlu b0k annen s1çmış seni

• hee sen şu sevgilinle bana küfür eden adamsın neoldu olummm bir kancık için küfür ediyorsun burda sen kimsi, nn senin kırığın kimmmm tipsizz maymunnn :D

• Önümü iliklerim, saygı duruşunda dururum. Devlet büyüğü sonuçta saygıda kusur edilmemeli

1|0
    0|0
  • Korumalar tokatlar zaten 😀

0|0
    0|0
  • elini operdim

0|0
    0|0
  • Siyasal okuyosan ne olmus yani 😂😂 binlerce kisi siyasal okuyor? Hemde o okuyanlar senin gibi KizlarSoruyor diye bir sitede hayali saçma sorular sormuyor:D

1|0
    1|1
    • olabilir Türkiyede siyaset kurumsal değil hala o yüzden senin gibi azı olan herkes fikrini rahatça söyleyebiliyor durum ortada

• Işime bakıyım da biraz siyaset bilimi çalışıyım yoksa sonum senin gibi demokrasinin anlamını bilmeyen bir bireye dönüşmek olur:D

• bence senin sonun sahte diploma ile siyasetçi olmak olucak çoçuk :D

• Makama saygıdan tokalaşırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...