Yaptınız pislikleri anlatın da gülelim az?

Ben başlayayım hemen :D
2 gün önce yolda bir amca şarkı söyleyerek yanımdan geçti boş çerçeveyi söylüyodu.
"artık bülbül ötmüyo "derken tam yanımdaydı. Yaştandır o amca deyip küfürler eşliğinde aşağı semte kadar kaçtım :D

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• terbiyesiz seni :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç yapmadım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Adamın yüzüne bari vurmasaydın :D :D
    Belki de o sinirle hâlâ da uyuyamadı :D :D

1|0
    0|0
  • ufakken köyde sağa sola taş atıp eğleniyodum. enson attığım taş dayının kafasına gelmişti. bu da böyle bir anım

1|0
    0|0
  • Ho ho ho :)

1|0
    0|0
  • 😂😂😂Güzeldi.

1|0
    0|0
    • Ben de çavuşa komutanım demiştim askerde.. 😊

• Yine askerden yazayım madem; :D
      Yakın zamanda çıkarmayı düşündüğüm kitabımdan küçücük bir alıntı daha;

Devriyeleri kurayla tespit etmek için Nöbetçi Astsubay, nöbetçi çavuşları acilen çağırmıştı. Apar topar gittik ve Nöbetçi Astsubay'ın odasında toplandık. Kuralar çekilmek üzereyken biri yere, tam da ayağımın dibine düşmüştü. Alıp tekrar masaya koydu diğer arkadaş ama ben kısmetimin nedense ayağıma düşen kura olduğunu düşünerek aldım o kağıdı.. Ve kurada gördüğüme göre galiba en şanslı devriyeye denk gelmiştim. 20:00-22:00 devriyesi için diğer çavuşlar da aynı şekilde şanslı olduğumu söylemişlerdi ama görev görevdi nihayetinde.. Aslında ben şanstan çok kadere inandığım için almıştım o kurayı ve yerden masaya koyulana kadar ayırmamıştım gözümü o kuradan.. Belki de kısmetim oydu ve nasibime razı olmuştum.

• Yat içtimasını da aldık derken sıra devriye atmaya gelmişti. 1 ve 2 nolu nöbet kulübesini de geçtikten sonra 3 nolu kulübeye gitmek üzere yola koyuldum. Etraf zifiri karanlıktı, güç görüyordum ve haliyle küçük feneri yakmak zorunda kalmıştım. Bir iki adım sonra iki asker uzaktan kimsin diyerek silahının kırma kolunu çekmiş vaziyette bekliyorlardı. Belli ki korkmuşlardı sürekli yakıp söndürdüğüm fenerden ötürü... Belki de devriyeye geldim diye bağırmasam beni vuracaklardı. Neyseki seslendim de duruldular. Aksi halde sonum fenaydı.

Allah korudu.

• hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • komik mi? Hayır değil..😒

1|1
    0|0
  • Sen de çok fenaymışsın 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkamdan bir tane adam laf atıyordu ananın... sağlık seni güzel doğurmuş dedi arkadaşım

1|0
    0|0
  • hahah ne guldum ya D:

1|0
    0|0
Yükleniyor...