Sizin oralarda da beyin yıkamaya başladılar mı?

Sizin oralarda da beyin yıkamaya başladılar mı?
Kesinlikle evet diyecek olsam da içini kahkahalar esliginde okudum. Demek böyle yıkıyorlar milletin beyinlerini. Bizim cahil halkımızda eyvah böyle mi olacak diyerek evet demekten vazgeçiyorlar:))

Sizin orda da başladılar mı oy dilenmeye? Elime evet oyu hakkında broşür ulaşmadı ama internette gördüğüm kadarıyla daha doğru şeyler yazıyor.😂😂😂

Güncellemeler:
Ergenler damladı yine. Siz şimdi gerçekten oy mu kullanacaksınız:/
Arkadaşlar bu tür soruları kasıtlı soruyorum. Gerçek hayatta etrafımda cahil görmekten bıktım, bari sanalda rahat bırakın. Buraya yazın ki rahatça tespit edip engelleyebiliyim. Her şey daha temiz bir KS için.:)

0|0
1111

En İyi Erkek Görüşü

• yurumene bayıldım , devammm 👍👍

1|0
    2|1
    • creative thinking metodunun en başarılı temsilcileri yine iki kelimelik küfür lugatinin dışına cikamadilar 😂

• Küfür üretmekte overthinking durumundalar ne diyorsun 😂

• dizi yapıldı bunlara braindead diye 😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Niye beyinsiz miyim de beynimi yikasinlar.. Ne evet nede hayır brosurunu daha alıp okumadım ne yazılmış bilmiyorum ki

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• esas beyin yıkamak için ak parti saçma sapan kağıtlar gönderiyor. o kadar ak parti sempatizanı olmuşsunuz ki evetin ne getireceğini bilmediğiniz gibi öğrenmek de istemiyorsunuz. körü körüne ne derlerse tamam diyorsunuz. ondan sonra koyun deyince biz suçlu oluyoruz. koyunsunuz işte KOYUN!!!

4|1
    1|1
  • "internette gördüğüm kadarıyla daha doğru şeyler yazıyor" cümlesi zeka seviyeni gösterir durumda zaten.

5|1
    0|1
  • yalnış yazan ne var orda onu anlamadım ben

2|1
    1|0
    • Küçük el kitabında yazıyor.:)

• Neyse umarım doğrulara ve gerçeklere ulaşman fazla zaman almaz sağlıcakla kal

• Bu çok bilmiş tavırların inan çok banel.:) Hadi işine daha fazla meşgul etme.

• benim beynimi hiç bir allahın kulu yıkayamaz benim kesin ve net doğrularım vardır nokta

1|0
    0|0
  • Evet kazandı

0|0
    0|0
  • Senin beyninin yıkandığı gibi

0|0
    0|0
  • atatürkün gençlige hitabisnede yazdıgı gıbı atatürk ıcın cumhurıyet ıcın hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

3|0
    1|1
  • Hayir diyoruz

3|1
    0|0
  • vay toprağım sen evet mi diyeceksin yoksa :) senin tercihin saygı duyarım ama ben hayır diyeceğim. bu arada toprağımı görmek sevindirdi sitede

2|0
    0|0
    • hangi mahalle bea :D

• ben hayır diyeceğim :) toprağım bu arada yeni fotonu beğendim :) yıllardır oturduğn bir foto vardı değiştirmişsin sonunda :D

• Bunlar beyin yıkamak değil senin küçük beynindeki perdeyi kaldırmak için

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Ay kıyamam sen yazı yazmayı da mı öğrendin :)

3|1
    1|1
  • dedi beyinsiz.

5|2
    0|2
    • Seviyenin belli etme yavrum:)

• bu kizi ikidir görüyorum, nerede evet görse kufrediyor, kazara evlenmeye kalkarsa nikah salonu epey ateşli olacak sanırım 😂😂 kendine ateş eden gelin adlı romanimiz

• Beyin yıkamak akpartinin dagıttıgı makarnalar ya da cay posetleriyle olur aksine bunlar gercekleri görmemiz ve daha bilgilendirmek icin broşür dagıtarak asıl cahilligin önüne gecmeyi basarmıslae tabi heralde sen makarna bekledigin icin bilgilendirme amaclı brosürü begenmedin

1|1
    1|0
  • Evet beyin yikamak icin buralarda cay dagitmaya basladilar bile Fakat akli olan bunu kullanip #Hayir a basiyor 💁🏽

2|0
    0|0
  • Hayırda hayır olmaz kesinlikle hele ki bütün şer odaklar birleşmiş söz birliği yapmisken

1|1
    1|0
  • Bizim insanımız pek müsaade etmez hayırcılara.

1|0
    1|0
  • Asıl cahil olan sizlersiniz güzel koyuncuklar sizi keşke uykunuzdan uyansanix üzülüyorum halimize :(

2|0
    1|0
  • bu beyin yıkamak mı sende beni güldürdün :D

2|0
    0|0
  • Tam tersi. her yerde evet sloganı görüyorum.

1|0
    0|0
  • Ak parti burda evet desinler diye yeşil çay dağıtıyor 😂😂😂Biz hayırcılara verilmiyor 😂😂😂cok güldüm😂😂😂Ayrımcılar ülkesi olmasın diye HAYIR ! HAYIR ! HAYIR !

2|0
    1|0
Yükleniyor...