Bana bir kız buldurlar kızın 2000 tane takipçisi varmış facede . ? bende istemedim ?

herkese açık fotolar dudak büzmeler. ulan insanın hiç özeli olmazmı !! fav olmaya çalışmalar çoğu kızda böyle hep yapmacık tavırlar v. s. siz olsanız ne düşünürdünüz beyler. okey dermiydiniz

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• O kız havalıdır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bize foto atıp fenomen olan kız değil mutfağa girip menemen yapan kız lazım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• peki dudak falan buzmeseydi fotolari normal olsaydi istermiydin

0|0
    0|0
    • 8 yıldır face kullanıyorum ben. bir tane herkese açık fotom yok benim . öyle saçma sapan fotolar atmam.

• Salla. . hiç işim olmaz benim. Azda olsa insanın özeli olmalı. Bizler türk milletiyiz öyle geniş olamayız

• e tabi sizin seceneklerinizi bilemem
      oyle diyosaniz sizin icin oyledir

• o kız değildir, ergendir abisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tanımadan karar vermem

0|0
    0|1
    • bir saniye kızın . 2000 takipçisi olucak özeli adına bişi olmucak boy boy fotolar felan . bide o kızı tanıcam ha ben daha neyini tanıyım. görünen köye klavuz gerek olurmu

• Sana kızı bulanlar senin düşünce yapını bilmiyorlar mı?
      Şaka için mi önermişler sana

• Bana uzak Allah'a yakın..

1|0
    0|0
  • Demezdim... sosyal medya kullanabilir bende kullanıyorum ama gözüme takılan bisey olsun kralın kızı olsa olmaz yani

0|0
    0|0
  • Giyim tarzı açık seçik değil ise , yorumlarda saçma sapan halleri yoksa düzelir. şu an erkekler bile öyle

0|0
    0|0
  • Sana bulduklarina göre kizin takipçi sayisina orantili bir edersizliği varmiş demek ki.

0|0
    0|0
  • Lan kendin bulsana. Bulunmuşunu ne yapacaksın? Adı üstünde bulunmuş. Aranıyor ki bulunmuş.

0|0
    0|0
  • uzak dur cacık olmaz

0|0
    0|0
  • isim olmaz

0|0
    0|0
  • işim olmaz

0|1
    0|0
  • iyisini yapmışsın en sevmediğim kız tipi takipçi kasma beğeni alma uğrunu tonlarca resim paylaşıp şekilden şekile giren

0|0
    0|0
Yükleniyor...