Zayiflamam lazim yardim edebilcek birileri, spor?

En az 23 kilo vermem lazim. Spor konusunda yardim edebilcek birileri?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öğünlerini sağlıklı şeylerle değiştir ve tempolu yürüyüş kere başka bir kaç hafta devam et ki vücut alissin sonra agirliklara başlarsın ilk başta hemen sonuç alayım diye yapamayacagin şeyler dönersen başarısız olur moralin de bozulur devam etmezsin.. başarılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ekmeği kes meyve sebze ağırlık li ye et ye tavuk ye ama ekmek ve aburcubur yok kola icme meyve suyu iç. spora yazıl haftanın 5 günü spor yap ya da evde spor yap ama haftanın 5 günü kesin yap. ve doyana kadar yeme tadımlık yiyip birakicaksin byle yap çok hızlı kilo vericegini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • 23 mü 😱 kac kilosun ki suanda?

0|0
    0|0
  • Hergün 2 saat koşu yap. Hergün artırarak mekik çek. Squat vb hareketlerini yap. Bol bol su iç. Akşam 8 den sonra yemek yeme. Çok acıkmadan yemek yeme. Karnın tam doymadan sofradan kalk.

0|0
    0|0
  • korku filmi izle bir korku filmi yarım saatlik yürümeye eşitmiş :D ama korkman lazım

0|0
    0|0
  • Ben 40 kilo verdim ortalama :D kickboks sayesinde.

0|0
    0|0
    • Wuuu

• Kickboks antrenmanım akşam saat 8 de basliyordu 10 da bitiyordu ardindan herkes gidiyordu ben boks antrenmanina da kalıyordum 11 buçuğa kadar da o duştu oydu buydu yoldu eve gece 1 de dönüyordum haftada 3 gün :D ama çok kasmadım kilo vercem diye yine hayvan gibi yiyordum o yüzden 8 ay gibi uzun bir sürede verdim 40 kiloyu :D

• Supermiss yaaa

• İlk önce düzgün bir diyet hergün yürüyüş ve koşu bide düzenli hayat Laz'ım bide hergün sabah aç karnına kahve iç

0|0
    0|0
  • Danışmanın olurum

0|0
    0|0
  • Diyet ve sporla 12 kilo vermiştim 1 ayda, yediklerine ve ne kadar yaktığına bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Bacım gündü min tempolu yarim saat sabah yarim saat aksam yürü

0|0
    0|0
  • ben yardım ederim cidden

0|0
    0|0
  • boğaz önemli

0|0
    0|0
  • kac kilosun

0|0
    0|0
  • benimde 20 vermem lazım :/

0|0
    0|0
  • fitnessa başla

0|0
    0|0
  • ben yardımcı olurum İstanbul daysan

0|0
    1|0
  • yaz bana

0|0
    1|0
  • Bence çok hoşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden sadece diyetisyene gitmiyorsun? Sağlığını falan önemsemiyor musun?

0|0
    0|0
  • bende 20 vermem lazım

0|0
    0|0
  • 23 kilo az uz birşey değil chia kullanabilirsin veya spor salonuna git ee giderken birkaç km yürü

0|0
    0|0
  • boşver zayiflama erkekler etli ham seviyolat😂😂

0|0
    0|0
    • Kiz okadarda zayiflamicam. Zayiflik sevmiyorum. Balik etlilik durcak

• Bu genelde şişman kızlarin kendini avutma şekli 🤣🤣

• Ne alaka. Herkesin zevki ayni olcak değil

Yükleniyor...