Neden seviyosunuz?

Erdoğan gibi birinin nesini seviyosunuz? Referandumda resmen cumhuriyeti ve TEK BAŞKOMUTANIMIZ ATATÜRK'ün kararlarını eziyor.

Yanlış anlamayın sadece nesini sevdiğinizi soruyorum. Meraktan. Lütfen sanane vs. cevaplar verecekseniz hiç vermeyin.

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Ataturku sevmeyenler Osmanli hayali kuran kisiler genel olarak. Osmanlinin gucunu dusunup tekrar Osmanlidaki sistemin gelmesini bu sekilde eski gunlerde kuvvetimize ulasacagimizi dusunuyolar. Ve osmanlidaki sistemi Ataturk kaldirdigi icin onu sucluyolar. Erdogan dini kullandigi icin onu bir padisah ve yeni osmanlinin kurucusu olarak goruyolar. Ama anlamiyolarki şeriat gericilik ve yasaklardan baska bisey degil. Ulkeyi ilerletmez geriletir. Osmanli basariliydi evet ama o zamanlar savaslar bilek gucune dayaniyodu. Simdi istedigin kadar askerin olsun nukleer bir silahin olmadiktan sonra hicsin. Atatürke cok haksizlik yapiyolar. Ama cahjil insanlari fazla umursamiyorum artik.

1|0
    0|0
    • Dusuncelerimi ozetledin. Sagol. Keske herkes bunu kafasina soksa.

• Gercekten evet agirlikli olursa ileride ne olacak bilmiyorum.

• ben evet cikarsa ilerde tsk onderliginde bir darbe yasanabilecegini dusunuyorum

En İyi Kız Görüşü

• Özümüzü, kendimi, insanlığımizi verdi. 28 şubatı bilir misin ekmek karnesi peki ya tüp kuyruğu ya adam yerine bile konulmayan başbakan. borc harç içinde nefesi kokan insanlar. ya iki kelime öğrenmek için uzak diyarlara gitmek. eksikleride var işsizlik mesela...

1|3
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• referandumda atatürkü ezmiyor geldiğinden beri her fırsatta eziyor referandumda halkı milleti eziyor bildiğin yerli sevr başkan iyi biriyse adaletli biriyse gelen sistem güzel ama ya kandırılmış biriyse ya da daha kötüsü memleket düşmanıysa iki günde ülkeyi mahveder bu sistemle

1|0
    0|0
  • Güçlü bir türkiye falan hikâye arkadaşlar tüketim toplumuyuz gerçekten dünyaya meydan okuyabileceğimizi neye göre düşünüyorsunuz o tren geçti arkadaşlar uyanın O TREN GEÇTİ bu saatten sonra tüketim toplumu olmaktan öteye gidemeyiz b nde isterim ülkemin daha iyi yerlere gelmesini ama adam kayırma oldukça bizden bir bok olmaz kafa yapımız değişmiyor şunu unutmayın siyaset yalan üzerine kuruludur iktidar ise iktidarda kalmak ister maalesef acı ama gerçek

1|0
    0|0
  • atatürk kim yavv

1|3
    2|3
  • efendim benim şahsi görüşüm misal darbe oldu ya bu adil öksüz nasıl kaçabildi ne bilelim darbe yapan derin devlet onu sakladı ona dedi darbe yap tiyatrodan seni saklarız biz diye zekamı diyosun işte zeka bende :) oda mezara girer eli sonu bir 20 senede yönetir ondan sonra toprak olur hadi ordan olur gider :)

0|0
    1|1
  • kararlar ezilmior tek adamlik gelmio bunlar chp nin uydurmasi

0|1
    1|0
  • Kardeşimmm anlamak istemiyosunuz siz zamanında Atatürkde Krallığı kaldırıp Cumhuriyeti kurdu.. Kötümü yaptııı tabikide hayır... Şuanda sistemimiz güzel ama daha yeni sisteme geçmek istiyorruz... Dahaada güçlü iyi bir türkiye için...

1|0
    0|0
    • Milleti tek bir adama birakmak iyi mi oluyor? Bu guclenmek degil ki. O adam ne isterse o olacak. Vatan ona kalirsa vay halimize.

• Bugüne kadar hükümeti o adam yönetti bakk 2001 den buyana birçok şeyler yaptı neden vay halimize olsunkii. Türkiyenin yarısııı yanlış sizmi doğrusunuz bırakın şu düşünceleri siz zihninizi tıkamışsınız söylenenleri duymuyorsunuz.

• Sevmiyoruz ki 😄Bam diye basacaz HAYIR'ı 😄

2|0
    1|2
    • Ya boyle sizin gibileri gorunce mutlu oluyorum.

• Referandumdan hayır çıkınca hep beraber mutlu oluruz 😄

• Kesinlikle.

• CHP Tayyip gibi lider birini çıkarsın o zaman sevmeyelim

0|1
    1|0
    • soruyu soran zat söyle bakalım şu an Tayyip Erdoğan dan daha iyi daha lider kim var?

• onun doneminde yapılan hastaneye gidiyorsun metroya Marmaray metrobüs e biniyorsun AKP döneminde yapılan duble yollarda gidiyorsun hastalaniyorsun para odemiyorsun ilkokul lise kitapları bedavaya alıyorsun sonra olmaz olsun öyle lider kardeşim sevmiyorsan başka ülkeye gidebilirsin net.

• Şu an bu haldeysek onun sayesinde değil.

• bunu soranda chp li

1|3
    0|0
  • Ne Atatürk ne Tayyip

Bu ülkenin başına ne geldiyse KİŞİ SEVGİSİ yüzünden geldi

Liderleri karıları sevsin ben sevmiyorum mk

Yobqz olmayın yobaz fikirleri sevin kişileri diil

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum #Hayır

1|0
    1|1
  • Biz koyunlara ÇOBAN olduğu için seviyoruz 😒

0|0
    0|0
  • Atatürk'ten Nefret ediyorum ama recepide sevmiyorum

0|0
    3|3
  • kime guvenecegimizi bilmiyoruz gerçekten

0|0
    0|0
  • şeriatı getirmeye çok yaklaştılar. ondan seviyorlar.

0|0
    1|0
  • Aktif en iyi siyasi lider
    Ayrıca referandum Atatürk ve İnönü'nün sistemini getiriyor partili Cumhurbaşkanlığı

0|0
    0|0
  • Türkiyenin yeni parti yeni lider çıkması lazım ama engelliyorlar mhp chp akp dışında partilerde var şunu kafanıza sokun neymiş daha iyi yönetiyomuş belki yeni gelen daha iyi yöneticek birde dini siyaset alet etmeyin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende Cevapları bekliyorum

0|1
    0|2
  • bens evmem

1|0
    1|1
  • sevmiyorum sadece olacakları izliyorum

0|0
    0|0
  • Senin ben kafana zokim. Ataturke saygim var benim. ama bir şöyle etrafina baksana yani bu devlete baska kime emanet edebilirsin?2 kelimeyi bir ara getiremeyen kilicdar ogluna mi? konusamayan bahceliye mi? yoksa o teroristldre mi? gozunuzu acin be yazik!!! Mevzu devlet oldumu gerisi teferruat!

1|2
    1|3
    • Görüşüne saygı duyarım ama katılmıyorum. Onun gibi bir insana vatan asla emanet edilmez.

• benimki tartisma degil. Ben siyaseti sevmiyorum zzaten. ama su yaptiklari sacmalikadsmin 14 yilda Türkiye ye neler yaptığı ortada bu dusmanlok niye? ? anlamis degilim. hadi diyelim o olmadi ew kim olacak o mallar mi.

• günümüzde daha iyisi yok Muhsin Başkan vardı onuda şehit ettiler başka adam gelirmi bakicaz 10 sene sonra

Yükleniyor...