Erkekte uzun sac?

Arkadaşlar merhaba. erkek neden uzun saç bırakınca bazen halk arasında tepki ile karsilaniyor. yani kiskaniyorlar midir? ben uzun sacliyim hatta arkadan bagliyorum. basina gelmedi hic taki dune kadar. 2 bayan 3 erkek arkadas erkekler ne bilim bos konusmaya basladilar yok kestir yok ugrasamazsin vs vs. ama bayan arkadaslar cok yakistigini soylediler.

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• aslında halk olarak saygıyı el öpmek büyükler karşısnda sigara içmedenn oturmak vs şeyler olarak biliyoruz asıl saygı farklı görüş ya da tarzı olanları dışlamamak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben uzattığımda kadınlarda erkeklerde asılıyordu. Sakal bıyık çıkmıyordu o aralar. bir gün tacize uğrayinca kestirdim yeter dedim :D sakal bıyıkla uzatacaksan uzat yoksa benim durumuma düşersin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendisi gibi görünmeyen / konuşmayan / davranmayan herkesten nefret eden bir milletiz çünkü.

0|0
    0|0
  • Senin hayatın nasıl istiyorsan öyle yap saçını.

0|0
    0|0
  • saçın olmasaydı başka birşeyi eleştirirlerdi bu ülkede herkes mükemmel.

0|0
    0|0
  • sen nasıl istiyorsan öyle kalsın sonuçta senin hayatın bırak diğer insanların düşüncelerini 😊

0|0
    0|0
  • Yakistiriyorum ben

0|0
    0|0
    • aaa kbb uzmanı aylin hocam, nasılsıniz hocam iyi misiniz, benzinle sirkeyi karıştırip kulağına sür demiştiniz ya, yaptım da bu sefer de çanak antenler morumsu renk aldı ne yapayım

• Ekmahla yiyebilirsin ancak tesiri azaltmıs olursun. Imzaya gelince o is sakıncalı hukuki olarak simdi alin yazini bir avukat vasitasiyla onaylatirsin filan mazallah basimiza bilmedigimiz isler ben en iyisi kaşe basayim sadece

• o zaman yanaklarima da basın lütfenn :P

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...