Sinifimdaki insanlar?

Universiteye gidiyorum,21 yasindayim ve sinifimdaki cogu kisinin hareketleri oldukca çocukca ve sacma gelmeye basladi. Hala liseden cikamamis gibiler yok yer kavgalaei yok bilmemne. Artik okuldan soguyorum ve sinir hastasi oldum bu tipler yuzunden. Siz olsaniz uzak mi durursunuz yoksa inadina yerinizi degistirmez misiniz? Tavsiyeniz nedir. Biktim artik çoluk çocukla uğraşmaktan yeminle bir gün dayanamayıp saç baş giricem

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben hem öğrenciler, hem gıcık öğretmenler yüzünden okulu bırakmıştım. Okusan da kölesin, okumasan da. Tabii okuyup da özgür olabilirsin, okumayıp da. Ben yapamadım tabii ama bu millet okumuş insanlara ihtiyacı var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaa işte ne hale geldiler 21 yaşında fatih sultan mehmet istanbulu fethetti bunlar hala oyun peşinde, nerde hata nerde eksiklik düşünmek lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• meslek lisesinden yeni çıkmış myoda okuyosan normaldir. dd

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişiyor ama ben inatçı biriyim

0|0
    0|0
  • onlara aldırış etmeden çizgini bozma

0|0
    0|0
  • yerimi değiştirmem

0|0
    0|0
  • Üniversite de yer kavgasımı olur? Herkes her yere oturabilir.

0|0
    0|0
    • İşte bu beyinsizlerin kafası bunu almıyor yol orası benim yerim şurası benim yerim. Hayattan soğuyorum gördükçe tam lise kafası. Hatta ilk öğretim kafası Tırnak kontrolüne de çıkacaklar yakinda

• Başka bir üniversiteye geçiş yaparım.

0|0
    0|0
  • sen olmuşsun artık

0|0
    0|0
  • Dogru diyon yeni nesil olgun değil

0|0
    0|0
  • seneye bir seyleri kalmaz

0|0
    0|0
  • Ben umursamıyorum öyle yapanları da pek takmıyorum şahsen :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşım olur musun sen 😞

0|0
    0|0
  • Millet koşun koşun kız kavgası var

0|0
    0|0
  • Her yerde durum aynı..

0|0
    0|0
  • Şimdiki nesil olgunlaşmiyor hem fizik olarak hem düşünce olarak çok zayıflar

0|0
    0|0
    • Valla fizik olarak benim 2 katimlar ama beyin gelişmemiş maalesef saçma sapan hareketler

Kızlar Ne Diyor 9

• Uzak dururum, kendi hallerine bırakırım.

0|0
    0|0
  • Görmezden gel en iyi yöntem :)

0|0
    0|0
  • muhattap olmuyorm geneli ergenus

0|0
    0|0
  • umursama onları

0|0
    0|0
  • Sana uygun uzak bir yere oturabilirsin

0|0
    0|0
  • Bizim sinifi tarif ettin aptal surusu

0|0
    0|0
    • Bebek gibiler ya hareketleri görsen iyice soğudum salak salak espriler hareketler uzaklaşmak istiyorum bir yandan da böyle içlerinden sevinicekler diye inattan istemiyorum

• Ayni durum valla hatta bende dalga geçiyorum 45 yaşında kari var sinifta o bile abaza gibi tövbe ya

• Bunun için milletten öneri almaya gerek yok uyuz oluyorsan uzak durursun zaten otomatikmen

0|0
    0|0
    • Evet ama yerimi değiştirirsem içten içe sevinicekler diye inattan gitmeyesim geliyo ama yer degisicem galiba haklısın sinir hastası oldum

• Böyle düşünerek sende çocukluk yapıyorsun işte bosver her hareketinde ne düşünürler diye düşünme içinden ne geliyorsa onu yap

• Kimseyi takma mezun olup kurtulmaya bak

0|0
    0|0
    • Valla zaten artık sadece dersime odaklancam notlarım iyi baya düşmesini istemiyorum

• Kendini rezil etme ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...